Kadin doktoruna bakire olmadigimi soylemelimiyim (DETAY) ?

Evli degilimi ve bakire de degilim.
Bugun kadin doktoruna (ilk defa) gidicegim birkac aydir suren akintim var ondan dolayi.
Sizce bakire olup olmam bir rol oynar mi hastaliga göre
Yani soylemesem bakire olmadigimi olur mu yoksa bilmesi daha mi iyi.
Ve diyelim ki soyledim disardan birine (ailem) soyleme gibi bir durum olur mu

0|2
17|32

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayir doktorlarin meslek sirri diye yeminleri var senin rizan disinda bunu kimseyle paylasamaz. Bence gercegi soyleki onagore teshis koysun yoksa yanlis tedavi uygular bu daha kotu olur senin icin

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Aileden korkuyon mu? Utaniyon mu? Niye ailenin basini egdirdin o zaman? 2 bacak arana sahip cikamadin mi?

0|3
    0|0
    • Cikmadim, problem mi vardi? Derdi tasasi sana mi kaldi? Kimsinki sen? Madem okadar namus sende var okadar muslumansin utanmiyormusun elin kizinin namusu hakkinda yorum yapicak? A dur tahmin edeyim sadece amac xper puan degil mi? Yol al simdi

• Cok gereksiz yorum yapiyorsun gercekten bu dediklerin sökmez bende. Ben bu yasima kadar kendim geldim, kendim ayakta durdum.
      Daha da birsey demicegim zira hayat hikayem seni hic ilgilendirmez!

• Bu şekilde kimseyi yargılamaya hakkın yok. İki bacağına sahip çıkamadın mı demişsin, diline sahip çık. İnsanların tercihi, aile yapısı seni alakadar etmez. Reşit olan her birey kendi hayatını yaşamakta özgür ailesinin bakış açısına sahip olmayabilir cinsel hayatını evlilik öncesi aktif hale getirebilir. Özgürdür bu konuda ve kimsenin başını öne eğdirmek olamaz bu. Ayıp olan ailelerin veya diğer bireylerin reşit insanların hayatına böylesine müdahale etmesi.

• Özel bir kliniğe git ve doktoruna bakire olmadığını söyle. Akıntınla ilgili olarak vajinal yoldan spekulumla muayene edecektir, gerekirse tahlil için oradan doku örneği alacaktır. Bakire olmadığını söylemezsen, belki de seni bakire gibi algılayıp sadece en fazla ultrasonla karından muayene edecektir. Ve doğru teşhis açısından iki muayene arasında bence bariz fark var.

0|0
    0|0
  • Bakire olmadığını söylemen iyi olur.

0|0
    0|0
  • Bir doktor olarak açıklama yapıyorum. Sen söylemesen de o zaten soracaktır, hatta sen cinsel ilişkiye girmediğini söylesen bile girdiğini farzedip ona göre tahlil yapacaktır. Gerçekleri söyle bitsin.

Bizim ülkede insanlar marketten prezervatif alırken dünyanın en büyük suçunu işliyormuş gibi davranıyorlar, bir tripler, bir utanıp sıkılmalar. İnanın kimin kimle seviştiği hiç umrumuzda değil. İstersen gangbang yap, istersen biseksüel ilişki yaşa kimse senin hayatınla uğraşmaz, zaten işimiz başımızdan aşkın. Sende muhtemelen gonore (bel soğukluğu) denilen hastalık var ve tedavisi kalçandan yiyeceğin tek doz antibiyotiktir.

Son olarak bir tavsiye;babamıza bile güvenmememiz gerektiğini öğrendiğimiz şu hayatta prezervatifsiz cinsel ilişkiye girmek (belki biraz argo olacak ama) aptallıktır. Evli ve tek eşli değilseniz sizle prezervatifsiz ilişkiye girmeyi düşünen erkekten uzak durmakta fayda var.

0|0
    0|0
  • Senle doktor arasında konuşulan orda kalır

1|0
    0|0
  • o anlayacaktir zaten kontrolde rahat ol :)

1|0
    0|0
  • söylesen bile doktor hasta arasında kalan birşey kimseye söylememesi lazım söylerse eğer yeminine uymaz zaten

0|0
    0|0
  • ne gerek var

0|0
    0|0
  • Sorarsa söyle ama Ailene söylememesi icinn uyar hasta mahremiyeti gereği bunu söyleyemez Ailene rahat ol söyledi diyelim şikayet et alo 184 e hasta mahremiyeti ihlali diye

0|0
    0|0
  • Ne kadar önemsiz şeyleri dert ediyorsunuz

0|0
    0|0
  • Umarım söyler.

0|0
    0|0
  • O bakınca anlayacaktır... Zaten işlemden önce sorar sana...

0|0
    0|0
  • Hayır söylemelisin tabii ki ama ailemle paylaşmazsanız sevinirim de ona göre muayene yapılsın

0|0
    0|0
  • bir yemin etmişler dönemezler.

0|0
    0|0
  • bu doktorla senin aranda kalır, ailene söyleyemez rahat ol.

0|0
    0|0
  • senden eş falan olmaz. ayrıl ondan ve tek gecelik ilişkilerle hayatına devam et...

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • Bilmesi daha iyi

0|0
    0|0
  • Doktor ailene söylemez

0|0
    0|0
  • Söyleyin ne var

0|0
    0|0
  • Tabi ki söylemelisin. Jinekologun muayenesi bile değişir. Bu gerekli bir bilgi.

0|0
    0|0
  • kendısı sorar kimseye soylemez bu kadar takılma fıtıl verır

0|0
    0|0
  • Ya olum siz neyin kafasındasınız A:SDFAS:DF

0|0
    0|0
  • Paylaşman durumunda aranızda kalır sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Soyle tabıkıde

0|0
    0|0
  • Bence soylemelisin

0|0
    0|0
  • O anlar bence. onu gectim aileye soyleme ne ya oyle seymi olur

0|0
    0|0
  • Madem yaptığın kaşar lık tan utanıyorsun neden yapıyorsun

0|0
    0|0
  • olmaz yavrum merak etme :)

0|0
    0|0
  • Bacakları açıp bakınca anlar zaten doktor ;)

0|0
    0|0
    • Gencler bakire kızların bacagını acıp bakma gibi bir durum yok yalnız :Dsadece laftasınz snsjsn

• Pardon da akadasım sen kac kere gittin kadın doktoruna burakta biz bilelim dimi haksızsam haksızsın de :D

• @Şehriihüzün pardon apla şahsen gitmedim ama çok götürdüm rapora ;) teşekkür ederim beni bilgilendirdigin için elinizden öpüyorum 👍👍👍👍

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 16

• Bakire olmadığını söylemelisin çünkü cinsel yolla bulaşan bir enfeksiyondan dolayı olabilir akıntın. Gidip ailene aaa kızınız bakire değilmiş demez. Doktoru ilgilendirmez. Rahat olabilirsin

1|0
    0|0
  • Sana sormadığı sürece söylemene gerek yok, ailene de söylemez. İşi gücü yok dur şunu ailesine fiştekleyeyim diye düşünmez bir doktor.

1|0
    0|0
  • Soracak zaten rahat ol, ailene söylemez.

1|0
    0|0
  • Tedavi ve kontrol yontemlerinde degisiklik olabilir. Soyle bence. Ve hayır bunu kimseye soyleyemezler, suç bu.

1|0
    0|0
  • Jinekolog zaten anlar olmadığını ve ona göre bir analiz yapar ve 3. sahışlar ile bu bilgilerin paylaşılması söz konusu değil merak etme

1|0
    0|0
  • Eğer hastalıkla ilgili birşeyse reşit değilsen ailene de söyler. Ama reşitsen ailenin zaten işi ne

1|0
    0|0
  • Söyle.

0|1
    0|0
  • doktor anlar zaten
    1 cinsel yolla bulaşan hastalığın var
    2 bakarsa fiziki muayenede anlaşılır

0|2
    0|0
  • Doktor ailene söylemez ama bakire misin diye sormazlar zaten evli olup olmadığını öğrenmesinin nedeni düzenli ilişkidir

0|0
    0|0
  • Ne dese bilemedim :D

0|1
    0|0
  • Söyle ama ailen e söylemesin veya tek git

0|1
    0|0
  • 1 soylemelisin

2 doktirun hicte umrunda degil senin bakire olup olmadigin.:)

0|0
    0|0
  • söyle ailene söyleyip ne yapacak ki

0|0
    0|0
  • Her haltı yemişsin bide yüzsüz gibi milletin yorumuna cevap verip tersliyorsun. Insan burda bile sormaya utanır.

0|0
    0|0
  • Soyle, eger resitsen kendi istedigine bagli soylemesini istemedigini belirtirsen soylemezler

0|0
    0|0
  • canım senle ne derdi var da ailene söylesin , ztn söylemesende o anlar yani :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...