Şimdi soru biraz garip aslında; ana tema kim haklı burda ?

iktisat dersinde hoca tek kullanımlık mallara örnek verin dedi.Kızın biri prezervatif diyerek atladı.

aslında verdiği cevap doğru ve mantıklı fakar hocamız kızım terbiyesizlik yapma dedi bozdu kızı

kim haklı burda şimdi :D

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Hocan haklı. Adam "tek kullanımlık mallar" demiş. Hatun oradan atlamış.

Hangi akıllı penisini mala sokar ki? Düşün biraz.. Hak vereceksin.

0|0
    1|1
  • Hoca haklı...

0|0
    0|2
    • sen arkadaş isteklerine niye izin vermiyon :D

• farkında isen eksilenmişsin birileri tarafından da demekki aklın yoluda bir

• Hoca haklı..

0|0
    0|0
  • dersedemi katilmiyağğ ?

0|0
    0|0
  • Hoca haklı bence, kız verecek başka bir örnek bulamamışmı :)

0|0
    0|0
  • Kız haklı sonuna kadar qnq

0|0
    0|0
  • Kız haklı...

0|0
    0|0
  • kim haklı burda diye görünce okumadan cevap vereyim : iki tarafın agzından da dinleme taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • Kız haklıııııı

0|0
    0|0
  • selpak desin tuvalet kağıdı desin desinde desin bu malın aklı nerdeymişte böyle sanırım aklı o an cinsel ilişki ve korunma yollarındaydı

0|0
    0|0
  • hoca haklı dağılalım

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 10

• öğrenci öğrenciliğini yapmış. hoca da hocalığını. dağılın hadi birsey yok.

0|0
    0|1
  • milli içeceğimiz ayran ve kızın söylediği şeye bak, çok ayıp

0|2
    0|0
  • Bir üniversitede dersleri zayıf olan bir öğrenci Prof.' a benim geleceğimle oynuyorsunuz bu dersten geçersem mezun olacağım der. Profesör ise: ' size soruyoruz ve başarılı olanları geçiriyoruz' der.Öğrenci:

- Ben size bir soru sorayım cevap verirseniz beni geçirmeyin veremezseniz geçirin,der.

Profesör 'tamam' der .

Soru :

- Yasal olup mantıksız olan,Mantıklı olup yasal olmayan ve hem mantıksız hemde yasal olmayan birşey söyleyin,der.

Profesör cevap veremez.Öğrenciye en yüksek notu verir.Daha sonra okulun en zeki öğrencisini çağırıp soruyu sorar.Öğrenci:

-Siz 65 eşiniz 23 yaşında : Bu yasal ama mantıksız birşey ...

-Eşinizin 25 yaşında bir sevgilisi var : Bu mantıklı ama yasal olmayan birşey ve;

-Siz eşinizin sevgilisine en yüksek notu verdiniz : Bu hem mantıksız hemde yasal olmayan birşey ,der.

0|0
    0|0
  • Ortada terbiyesizlik falan yok. Vajina kelimesinden rahatsız olan siyasetçilerimizin zihniyetine sahip bir profesör var ortada. Hepsi bu.

0|0
    0|0
  • hoca akepeli belli. hoca degıl tam bı gavat

0|0
    0|0
  • öyle üniversite hocasına s..kayım ben.

1|0
    0|0
  • kız haklı.. hoca profsyonel davranamamış.. ok, evet ben de olsam, kızın karakteri terbiyesiz oalbilir ama verdiği cevap bilimsel olarak doğrudur.. o gözle bakmak lazım..

buna benzer bir hikaye daha vardı.. bulup link atayım

0|0
    0|0
  • hatun hakli herturlu, hoca begenmemis cevabı o da kendi capında haklı

0|0
    0|0
  • kız tek kullanımlık malmış meğer.

0|0
    0|0
  • Benimde buna benzer birşey geldi başıma.sözlü sınavdayız.hoca hayvan organlarini soruyor 3 soruyuda bilemedim.hep en kazık yerden sordu çünkü.en sonunda bir soru daha sorucam bilirsen tam not vericem dedi.

Bi kavanoz aldı eline, bu hayvanın hangi organı dedi.yine kazık soruydu.sinirlendim ve "anüs" dedim. Malum hem ağzına geleni söyledi hemde kaldım dersten :D

kız haklı sonuna kadar:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...