Ilk iliskiden sonra kanama ne kadar surer? Ve birkac gun iliskiye girilmez mi?

Evlenmeme cok az kaldi ama korkuyorum. Ilk iliskiden sonra kanama ne kadar surer? Ve birkac gun iliskiye girilmez mi? Pek bilmiyoruz ne yapicagimizi

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• kızı alıştıra alıştıra ve orasına masaj yaparak az biraz denemelerden sonra içine benimkini köküne kadar sokup 2-3 dakika kadar beklettim içinde ve çıkarttığımda boydan boya şeyim kırmızıya boyanmıştı, başka kanama olmadı. sonra 2-3 defa daha yine köküne kadar sokup çıkartıp bıraktım ilişkiyi boşalmadan çünkü hatun fena kıvranıp inlemeye başlamıştı kıyamadım devam etmeye. 2 gün hiç denemedik sonra yine yavaştan masaj yaparak ve az az sokarak tam girene kadar biraz zor oldu ama çok fazla acımadığını söylemişti. boşalana kadar git gel yaptım kanama olmadı hatunun canı da fazla acımadı çok şükür..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onu şimdiden söylemek zor, kişiye göre değişir. Mesela ben bir kaç gün kanamıştım ve ilk gece devam etmemiştik bozulduktan sonra. Bir gün ara verip ertesi gün yine denemiştik yine kan gelmişti falan. Zaman'la düzelmişti. Bazılarını da okuyorum çok az kan gelmiş ve devam etmişler acısız. Yani her türlüsü olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu kişiye özel bir durum. Yani denemeden bilemezsin. Kimi kadınlarda kanama olmaz, kimisinde sadece ilk ilişkide olur, bazılarında ise bir kaç gün üst üste her ilişki denemesinde kanama gerçekleşir. İlk ilişkiden önce ağrı kesici kas gevşetici alabilirsin. Ve mutlu kayganlaştırıcı kullanın.

0|0
    0|0
  • kanama 5 dakika falan sürer 3 4 gün girilmez

0|0
    0|0
  • annene soraydın ya burada soracağına herşeyi anlatırdır sana

1|0
    0|0
  • Yap gitsin abla

0|0
    0|0
  • Yaw ne olacak sanki savaştan çıkacaksın. Olup olacagı 2 damla kan yaa. Aboooowwww

0|0
    0|0
  • Bu kişiden kişiye değişiyor.
    eşiminki 3 gün boyunca yoğun bir şekilde kanamıştı. Bir hafta sonra ilişkiye devam ettik

0|0
    0|0
  • Yasin doğru mu ya

0|0
    0|0
  • Kanama olmaz ara verme yap

0|0
    0|0
  • değişir herkeste

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...