Nedir bendeki bu anal takıntısı?

Arkadaşlar sürekli kadınlarla anal hayal kuruyorum hep anal arzuluyorum neden olabilir bu? gizli gay filan demeyin inanın erkek falan iğrenç üstüne para versen yapmam aklımın ucundanda geçmez.Penisimde küçük değil 14 15cm falan ben rahatsızım bu durumdan nerdeyse gerdek gecesi anal yapıcam bu nedir ya :) Takıntımı acaba?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• erkek arkadaşımda beni anal için sürekli zorluyor kadın için onur krııcı bir durum anladan aldığı zevki vajinadan almıyor.. e napacam ben bu vajinayı kesip atayım o aman. sevdiğim içn ayrılamaıyorum ama kırılıyorum

0|0
    0|0
    • Senin gibi bir fedakar bulsam ben bu penisi keser atarim.. tebrik ederlm seni bu dusuncen icin ama o abazan erkek arkadasinida kinarim kisira bakma...

• bk yolundan kimseye hayır gelmez.

1|1
    0|1
    • Tm belki haklısın ama çok zevkli be :) Napıcam bilmiyorum

• Senin gibi olan vardı,sodom ve gomore'da. Sonlarını düşün bir istersen.

Gaysin demiyorum ama seninkisi zina+zina ötesi durum.Anal zaten yasak.

0|2
    1|0
    • Yok gay değilimde ztn dediğim gibi üstüne para versen erkek merkez işim olmazda sanırım kızlar acı çekiyoya bumu daha zevkli hale getiriyo anlamadım

• bende anal seviyorum.biraz acıyo ama çok zevkli:)

0|0
    0|0
    • gerçekten zevk alıyormusun?

• birde çok acıdığını söylüyorlar sen nasıl azalttın acıyı?

• zebanileri göndünmü karşında zamanı gelınce bırakırsın. kişi kendi eşi ile bile anal yapamaz. bunun hükmü zinadır. zinanın cezası ise Allah katında çok acıdır

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende liseliyken vardı o takıntı . P.rnolar yuzundendı hep. sora anal denemiştim bir kızla. vajinal sex kadar güzel degil açıkcası

0|1
    0|0
    • Bendede geçer belki ya öyle ümit ediyorum :)

• O .ot bir daha ayar tutmaz :D

0|0
    0|0
  • Yalnız degilsin anal bambaşka ya. Eski sevgilimi nasıl bağırtıyordum ya offff

0|1
    1|0
    • Kardeşim ztn benimkide barıyo hele ilk yaptığımda kaçıcak yer arıyodu ama öyle bir kavradımki halada acıyo diyo ama devam :) Belkide bize bu haz veriyo

• Alışıncada arkadan kendine doğru çekmeye başladı köküne kadar sok diye :))

• ya bendeki durum da böyle nasıl atlatırım diye düşünüyorum nişanlım çok tutucu tesettürlü biri ilerde ona teklif etmeyi bırak lafını etsem beni bırakır yani içimde bir uhde olarak kalacak hiç yapamadan öleceğim belkide :))

0|0
    0|0
  • Analın tadını aldı mı, bırakamıyor insan.

0|0
    0|0
    • zebanileri göndünmü karşında zamanı gelınce bırakırsın. kişi kendi eşi ile bile anal yapamaz. bunun hükmü zinadır. zinanın cezası ise Allah katında çok acıdır

Yükleniyor...