Homofobi acil yardım çok acil!

21 yaşındayım yanlız kalıyorum aslında herşey yanlızlıktan başladı eşcinsel olmaktan çok korkuyorum.( 2 aydır var )

Lisede 4 yıl boyunca yurtta kaldım ama ergenliğimde ne böyle bir eğilimim oldu ne de başka birşey lise yıllarım abazalıkla geçti desem yeridir hatta güzel kızları felan ilk ben görürdüm keserdim felan

ama işte insan yanlız kalınca takacak birşeyler arıyor ..bendede böyle oldu sanırım..bunu ailemlede paylaştım babamda genel olarak takıntılı birisidir gençlikte böyle şeylerin insana korku verebileceğini söledi.Erkeklerden herhangi bir hoşlanmam ya da başka birşeyim yok böyle birşey olsa zaten , yani anlayacağınız eşcinsel olmama neden hiç bir belirti ya da başka bişey yok neden oldu bu bilmiyorum sizce ne yapmalıyım nasıl aşarım bu problemi ? ciddiyetle yaklaşırsanız sevinirim arkadaşlar

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Seninkisi sadece bir vesvese... Rahat ol...

0|1
    0|0
    • evet vesvese ben odada tek kalıyorum yani saat 7 gibi geliyorum yatana kadar tek başımayım .

şeytan yanlız kişilere daha çok bulaşırmış ama işte zamanla geçecek inş bu durum ben nerden geldi aklıma nasıl oldu o güne lanet ediyorum yaaa ben ki hiç böyle bişeyi kafaya takacak bir insan değildim son derece rahat birisiydim ama işte şeytan beni en rahatsız en huzursuz edecek yerden girdii.

• teşekkür ederim böyle şeyleri duymak inanın bana çok güç veriyor :)

• :) Allah'ın izniyle senin destekçin oluruz her zaman... Sevgiler kardeşim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• saçmalama lütfen erkeksen erkeksındir kadınsan kadınsındir eşcinsellik bülent ersoy gıbı birşey öyle misin sen yok diyorsun kafana takma bir kız arkadaş bul ya da oyalanacak birşey hayat cinsellikle ibaret değil cinsellik nesilin çoğalmasi ıçin var abartmayalim o olmasa da hayat devam edıyor

0|0
    0|0
    • şuan zaten bir sevgilim var ve onu çok seviyorum ve ilişkilerde ben çok istekli oluyrum zaten böyle bişey olması olanaksız ama insan korkuyor işte

• bir hatun bul beaaaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kendine illa biri olması gerektiğini telkin etmişsin halbuu ki gerek yok.

0|0
    0|0
    • evet olabilir sevgilimde var bunlar nedense birden kafamı bulandırdı korkuttu ama gün geçtikçe daha iyi olduğumu hissediyorum

Yükleniyor...