Kedisi daha önce doğum yapmış olan var mı?

Arkadaşlar geçen sene biberonla büyüttüğüm bahçemizde beslediğimiz kedim şu an hamile. Şehir dışında okuduğum için ilk hamile kaldığı zamanı bilemiyorum. Fakat doğumunun yaklaştığını düşünüyorum bu yüzden de hazırlıklı olmak istiyorum. Son 20 gündür karnı iyice belirgin meme uçları irileşmiş 3 gündür de farkettiğim kadarıyla memeleri sanki sütlenmiş gibi. Sizce doğumuna kaç gün vardır? Annem hamile kalali 2 aya yaklaştı diyor bende 1 hafta sonra tekrar şehir dışına çıkıyorum. Doğumda yanında olmak istiyorum çünkü başka yerlere doğurmasını ve yavruların ölmesini istemiyoruz eve de alışık değil durmuyor evin içinde. Bilgisi olan paylaşırsa çoookkk sevinirim şimdiden teşekkürler :)

1|2
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• ilk kedim doğurmuştu adı abuzerdi hatta ebesi ben oldum :) akıllı hayvanlar oldukları için doğurmadan haber veriyorlar bir şekilde onu belli ediyor yani. bizimki agzınla havlı getirip içine yatmıştı ozaman anladık sonra gerekli önelemleri alıp dogurttum :) fakat nekadar süre oldu nasıl oldu onu bilmiyorum. ama çok vakti yok gidi duruyor senin kedişininde :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kanka ortadan kaybolur. Ama ondan önce gelir sevdirir bir kendini haber verir yani. Benimde dişi kedim doğurdu ama o evin içindeydi şu an solucan gibi evin içinde 2 büyük 4 küçük kedi dolanıyo darısı size ☺ ama bir yerde kesin doğursun diyorsan bahçede bir yer hazırla ona rahatı bulunca başka yere gitmez zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Var kanka

0|0
    0|0
  • ejderham dokuz dogurdu

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• benim kedimin ki de hemen hemen 2 ay sürmüştü, o gece yanımda yatıyodu sabah miyavlamasına uyandım baktım doğurmaya baslamıs rahat edeceği biyere koydum 2.30 saatte falan 4 bebek dogurdu ben hiç bişey yapmadım herseyi kendi halletti etrafıda kirletmedi öyle emzirmeye basladı hemen

0|0
    0|0
  • Dogumuna karısmasan iyi olur sadece yavrularını bakacagı yer lazm ona

1|0
    0|0
  • Doğuma az kalmış. Doğumdan sonra yavruları ellemeyin kokusu değiştiği için anne küsüp bırakıyor

0|0
    0|0
  • Elini de tut bari akmdklasmdasmd

0|0
    0|0
Yükleniyor...