Doğum kontrol hapı güvensiz mi?

yeni evleniyoruz ilk gece ilişkimizi yaşayacağız. ve nişanlımla bu konuyu çok tartışıyoruz. benim de ilkim onun da ilki olacak. ben ilk gecede ve ilk aylarda kondom olmamasını istiyorum. ama nişanlım illa benim korunmam gerektiğini doğum kontrol hapının güvensiz olduğunu savunuyor. gerçekten bu haplar güvensiz mi? ilk zamanlarda genel eve gider gibi kondom kullanmak ne kadar mantıklı?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• yani sende haklısın doğum kontrol hapı kullansın eşin. yok hap kullanmm diyorsa jinekoloğa gidip doğum kontrol iğnesi yaptırabilir 3 ay etkisi var.

0|0
    0|0
    • bunlara güvenmiyorum hamile kalırım diyor. bana o ıslak balonu illa kullandırtacak. ben de onu ilk zamanlarda kullanmak istemiyorum one yaaa hayat kadını beceriyorum gibi! sırf bu yüzden ondan soğumaya başladım

• onun zevki içine boşalmakta bunu da eşinle yaşayamacaksan kimle yaşayacaksın

• ozaman eşini dinle ne istiyorsa yap bir sonraki seferdede senin dediğin olur alla allaa

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir ay önceden doğum kontrol hapını kullanmaya başlarsa her şey kontrol altında demektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Halakasi ne ? Sadece genel eve gidenlermi kondom kullaniyorlar ? Kondom , hamilelikden ve bircok hastaliklardan koruyan bircok korum yöntemlerinden biri dir.

Hap tabiki Kondom kadar güvenli degil. Ve Hap kadinin Seksde sevkini düsürüyor.

Don't be silly , cover your willy ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...