Sabah sabah akla gelen cinsellik sorusu bir bakar mısınız arkadaşlar?

Bir erkek tam olarak ne ister cinsellikde kadın aldatılmaması için?Görüyorum millet arkadaşının eşine bile sarkıyor nedir bu doyumsuzluk arkadaşlar ya devir değişti bağlanmamak mı gerek aşk beklememek mi gerek artık isyan ediyorum

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• nedir bu cinsellik ve aldatılmama takıntısı bu kadar? doyumsuzluktan bahsediyorsun ama sanki bu sadece cinsellikle mi ilgili? insanoğlu hangi konuda doyumlu? kadın erkek fark etmez. hangi insan hayatı boyunca hep aynı standartlarla tatmin olabiliyor? yemek, giyim kuşam, ev, araba? hadi diyelim bunlar maddi şeyler, peki arkadaş çevresi? çocukluktan itibaren hep aynı arkadaşlarla mı geçiriyoruz hayatımızı? çocukluk arkadaşları, lise arkadaşları, üniversite arkadaşları, iş arkadaşları, bunların hepsi zamanla değişmiyor mu? kaç kişi çocukluktan hep aynı kişiyle ömür boyu arkadaşlığını sürdürüyor? sanki diğer her şeyde çok tatminkarız ve her şeye, herkese sadığız da cinsellikte problemimiz var.

insanın doğası hep fazlasını istediği sürece kimsenin yapabileceği bir şey yok. kadın, erkek fark etmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Erkek , p*rno filmlerdeki bütün pozisyonları , onlardaki gibi vücut , ordaki bütün fantezileri gerçekleştirmek istiyor. bu da türk bayanlara ağır geliyor çünkü böyle şeylere alışık değiller.

Avrupa kadınlar küçüklükten bunları yaşıyor veya normal olarak algılıyor biraz bundan kaynaklı.

0|0
    0|0
    • yeniliklere açık çok türk kızı var aslında ama birşey eksik türk kızlarında sanırım bizlerde cazibe yok

• cazibe yok kendileri yaratıyor bu durumu, kızlar maalesef ki genel olarak kilolu yağlı ve ayrıca bazılarının karakterleri iyi değil kaba erkek gibi bu da erkekleri uzaklaştıran nedenler.

0|0
    0|0
    • haklısın formuna dikkat etmeli .. ama sorn br tek bu değil bnce

• cinsellik açısından önemli bir nedendir vücut. sen kilolu bir erkek ister miydin göbeği aranıza 1 metre mesafe koysun dans edemezsin gezemezsin vs vs.

• böyle insanları ALLAH isla etsin!

0|0
    0|0
  • haklısın ama ...

öyle olmayanda bir sürü insan var ...

bağlanacaksın ama

sana sadakatini gördükten sonra...

0|0
    0|0
    • elbette vardır kızı erkeği yok bu işin aslında bir çok hoppa kız oldugu gbi bir çok hanım hanımcık kızda var ancak nasıl denir o sadakati anlayıp aldatıln biri olark pekde inancm kalmadı

• insanların inançlarını kaybettiren zaten hep böyle ilişkiler oluyor ...

hayırlısı olsun :)

• doğrusu ortam bozuk artık ;)

0|0
    0|0
  • doyumsuz bir ulkeyiz..en mulayim adam dahi..gidip...baskalarina bakabilior..

0|0
    0|0
  • isyeaannnnnn .DD

0|0
    0|0
    • hahaha ne yazk k snuna yazıcktm unutmusumm isaynn vaala D:

• of of bense birazdn yatagmdn cıkıppp fıtı fıtı derse yetişmeliym =)

• :))) mesaj atsna bna :)

• Ateşli bir eş yeterde artar adam olana

0|0
    0|0
  • değişik tenler ister

0|0
    0|0
    • o halde her kadın aldatılmaya mahkum mu

• Evet bu hayatın çok acımasız ve tatsız bir gerçeği,umarım bundan sonraki ilişkilerinde fırsatını bulamayanlarla ilişki yaşarsın

• teşekkür ederim iyi dileklerin için..

• insan nefsi hep daha fazlasını arzular .onu ancak toprak tatmin eder D:

0|0
    0|0
  • erkek de bilmiyor ki ne istediğini kendini arayan adam misali.. mühim olan kendini bulanı bulmak

0|0
    0|0
    • mesala şöyle bir soru sorsam size yanlış anlamayın lütfen oldukca yakışıklısın sen mesala çevremde çok vardır tiki tiki dolanan bakımlı kızlar ama sen gerçekten mutlu musun çevrendeki tikilerle yoksa ağır başlı bir kız mı ararsın hayatına gricek ?

• Kesinlikle çevremizde dinin gerekliliğinden bahseden kişilere acınası halde bakıp bazen hayatın tadını çıkarmadkları için kızıyoruz ama aslında doğru olan dinin getirdiği yasaklardır.Her bir günahın sebebi var ..Tıpki diğer sorumda sordugum gibi bakir veya bakirelik bunların günah olma seebebi insan nevsine hakim olursa helali ikende hakim olr ve dolayısıyla aldatma girişimi olmaz ama devirde erkeklerden çok kadınlar azgın peşinde üzücü ..

• iki tarafta aldatsın nolacak:)

0|0
    0|0
  • ne yazikki biz insallanlar bagzen bayagi assagilik olabiliyoruz, bu beyin insana akla gelmeyecek seyler yaptiriyor.

bunun sebebi bence günümüzdeki olan sosyal seylerden kaynaklandigini düsünüyorum, TV bilgisayar falan.

biz eskiden böyle seyler yokken aklima gelmezdi ve bu tür adilik olmazdi eskiden. ama simdi konu sürekli güncel oldugu icin insan sürekli yeni arayiz ve deneyis icindeler. eminim ki ilerde bu daha kötü olacaktir. yani bu genclik imam hatip lisesi ile veya islamiyetin emrettigi gibi bagzi kanunlar sart eger bir cizgiyi izleyeceksek ve hedefimiz olacaksa. hayvandan bir farkimizin olmasi icin.

simdi ben siyaset veya baska bisey yapmak istemiyorum ama avrupa ülkelerini arap ülkeleri ile kiyaslarsak eger, islamin hakimiyet oldugu ülkelerde igrenclik seyler daha az oluyor.

haksizmiyim sizce ?

0|0
    0|0
    • Haklısın ama ne kdr dgru zorla dini uygulamak insnlar üzernde her birey knedenden srumlu olp deger yrgılarına sahp çıksa gümzde zina artmazdı ama kıyamet yakn degl m

• hak verdiğim görüşlerin var cezalar elbette agır olsa ya da dinimizin gerekliliği zorla uygulnsa ama şuda br gerck degıl m ahir zamanına yakn müslümn kalabiln iman edenler daha da mukafatlandırılack .?zor şartlarda dinini yerine getrmeeye çalışıyr çnkü

• orasi öyle ama herkez bunun bilincinde degil ne yazikki.tabi bide anne babanin cahilligide eklenince buna (yanlis egitim) ortaya sapik katil cikiyor. ben dis ülkelerde gördügüm kadariyla bagzen dogru bagzende yanlis yaptiklarini düsünüyorum. ama biz cocugumuz bisey istediginde elimizdeki avucumuzdakini satip aliriz ve bu his ilerde de devam edebiliyor, o kisi her istedigini elde etmeye calisiyor ve bagzende yanlis yola basvuruyor.

ama kendi seviyesinin farkinda olsa belki yapmayacaktir bunu

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç sorma yaa artık swinger bile normal oral gibi bir fantazi oldu ne mide var millette

0|0
    0|1
Yükleniyor...