Cinsiyet degistirme ameliyatı nasıl ve nerde olabilirim? Ne kadar birikmişe ihtiyacim var?

Msrhaba arkadaşlar ben bir kız olarak dünyaya geldim ancak hiç bir zaman kendimi bir kız gibi hissedemedim. kucukken annem saçlarımı orer ve renkli tokalar takardi ama ben bundan nefret ederdim yillarca bunu kendime bile itiraf edemedim. 17 yaşıma geldigimde artik erkeklere ilgi duymadigimi ancak özrllikle sarişin ve hafif dolgun kizlardan ilgi duyduğumu fark ettim. çevremdeki kiz arkadaşlarıma ilgi duyuyordum bir yandanda bundan utandigim için yuzlerine bile bakamiyordum. Ama artik kendimle baristim ben boyleyim goguslerimin ve vajinamin olmasi ben istemedigim bir kabuğa sikistiriyor ama ben artik bu kabugu kıtmak istiyorum. Internetten biraz arastirdim ama yeteri bilgiye ulaşamafim bilgisi olan arkadaşlarımın beni bilgilendirnesini rica ediyorum

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Keşke o yıllarda annene durumu izah etseydin.
    Şu an hersey çok güzel olurdu.
    Hormon tedavisi ile.
    Ama toplum baskısı var ya.
    O MilleT ne der korkusu
    Allah kurtarsin ama bence yine psikiyatr ile bir görüş derim

0|0
    0|0
    • ZTen çoj baski vardi devamlı brni tanidiklarinin ogullariyla falan tanistirmaya calistilar hatta bir tanesi başima bela olfj beni sokakta herjesin icinde optu bende dayanamayip aileme lezbiyen oldugumu ituraf ettun abin gaka benle konusmuyor kabullenmrk bu kadar mi zor anlamadim kiz olarak yasamak istemiyorum bu bana eziyet geliyor ama kimse benim acimdan dusunmuyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Kestirmek mi istiyon sen

0|0
    0|0
  • Insan nasil kendine saglik sorunu olmadan ameliyat yaptirabilir. Bir yerlerini kesip dikecekler derken bile ben uzaktan aci cekiyorum.

0|0
    0|0
    • Ama ömür boyu acı cekmekten kurtulacam degmez mi

• Başımıza tas yagacak

0|0
    0|0
    • Neden? Be istedim kizim boyle olmayı? Bu insanin elinde olan bir sey degil bilmeden konusma en iyisi sen tamam mı?

• 15 bin galiba

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bayağı bir . Yüksek rakamlar gider kardeşim, ALLAH yardımcın olsun kolay değil

0|0
    0|0
  • Kız boşver gel düzüşek.

0|0
    0|0
    • Terbiyesiz ahlaksız. Sirf senin gibi erkekler yüzünden lezbiyen oldugim icin sukrediyorum inan.

• Sana ihryacim yok merak etme. Ben burda ciddi bir soru sordum ya adam akıllı yorum yap ya da defolllllll...

• Tamam ya sakin ol şaka yapıyoruz.

• for rüzgar erkoçlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...