Erkeklerin mantığı nasıl işliyor ?

Yattık kalktık herşey çok güzel giderken birden dul kadını ailesine takdim edemeyeceğini söyledi.Ondan böyle bir şeyi yapmasını hiç beklememiştim her konuşmamızda geleceğimizin olmadığını belirtmiştim ama bu şekilde söylemesi zoruma gitti ayrıldım.

Etrafta bekaret zarı hala yerinde olup yaşamadığı kalmayan insanlar topluluğu var bunların farkında olan biriydi.Benimse sevdiğim ilk erkekti neden etrafın lafını bu kadar önemsedi ?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Karakterli olsa böyle bir adilik yapmazdı. Sevseydi zaten yapamazdı ki seninle gönül eğlendirip ihtiyaç görmüş. Sende en iyisini yapmış tekmeyi basmışsın. Ona da evlenmemiş bakire ama yemediği halt kalmamış biri çıkar görür ebesinin örekesini nasıl oluyormuş? Her zaman söylüyorum bakire olupta önüne gelenle anal oral yutma vs vs yapmış bir kaşarla evleneceğime bakire olmayan ama bu dediklerimi yapmamış aklı başında kendini bilen biriyle evlenmeyi tercih ederim. Günümüzde hala namusu bacak arası olarak görenler var. Oradaki zar duruyorsa bu kız namusludur diyorlar. Fakat zar hariç yediği haltları sormuyorlar. Herzaman yazılan söylenen birşey var ki erkekler her kızı becermek ister ama evleneceği kızın bakire olmasını el değmemiş olmasını ister. Fakat düşünmez ulen ben bakir miyim diye? 70 milyona sorulsa zar ne işe yarar diye 69.990.000 i bekarettir bu yüzden Allah vermiş der. Kaç kişi bilir ki asıl görevi kız çocuklarının bebeklikten itibaren kaka ve idrar dan gelecek mikropların içeriye ordan da iç organlara ulaşıp ölümlere yol açmasın diye Allah tarafından kızlara verilmiş biyolojik bir olay olduğunu? 10 bin kişi yoktur. Bilenler de doktordur :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Çok ama çok üzücü bir durum sizin açınızdan. Ben de üzüldüm gerçekten. Ne yazık ki toplumumuzda, dul bayanlardan yararlanmak isteyen erkek sayısı hayli fazla. Bu nedenle çok dikkatli olmalısınız. Oldukça güzel olduğunuzu yazmışsınız. Hiç merak etmeyin kısa sürede, yaşadığınız bu acı deneyimi size unutturacak, sizi seven, sizin de seveceğiniz bir insanla karşılaşırsınız ve mutlu olursunuz..

0|0
    0|0
    • Bu yaşıma kadar ilk defa sevdim ve oda çok canımı yaktı bir daha asla böyle bir hata yapmam

• seninde ciddi değilmiş niyetin söylediğine göre üzülme boşver var maalesef böyle insanlar inşallah karşına biri çıkar ama hayata küsme ne insanlar var evlenmek isteyen etrafta hemde değer veren böyle karaktersizlere değmez

0|0
    0|0
  • Bu bahsettiğinin erkeklikle değil insanlıkla alakası var. Şeref yoksunu biriyle beraber olmuşsun. Üzgünüm... Gerçekten çok acı, ancak bir de bu zihniyetle biriyle yuva kurduğunu düşünsene... Ucuz kurtulmuşsun. Adımızın, erkeklik onurumuzun böyle vakur düşkünü mallar yüzünden zedelenmesinden nefret ediyorum...

0|0
    0|0
  • sorunu pek anlaşılır sormamışsın kin eli kin ensesinde biili değil sen ne istiyorsun ona neyaptı başkaları ney söyle edi biraz ac soruyu

0|0
    0|0
    • boşanmış bir kadınım ve bakire olmamam değil ailesine etrafına evlenip ayrılmış bir kadını tanıtamayacağı ayrılık nedenimiz oldu

• topumuzda evlenmiş boşanmış kadınlar damgalıdır vebu damgayı kadınlar vurur hepimiz biliyoruz böyle bidurumda evlemeye niyetin olan biriyle birlikte olman herzaman senin aleyline olur bunu biliyosundur yatıp kalk masaydınız gerçerk çabuk ortaya çıkardı sende kullanımamış olurdubekaret zarının yeride olupta herşeyi yapanları boş ver buna züğürt tesellisi deni başına gelendurumdan kendine ders çıkarırsan bundan sonre bölyesi durumlara duşmezsin ve namusun bacakrarının arsında aynlarla birlikteolma

• Dul kadını ailesine yakıştıramıyo ama kendisi baya eğlenebiliyo seninle .. Fazla söze gerek var mı :)

0|0
    0|0
  • salla hanzoyu ya

0|0
    0|0
  • ERKEKLERİN HASINA DENK GELMEDİĞİN SÜRECE BU TÜR OLAYLARLA KARŞILAŞMAN GAYET NORMAL CANIM, GENELDE DUL BAYANLARA CİNSEL OBJE GİBİ BAKMIŞIZIDIR HER ZAMAN BİZ ERKEKLER

0|0
    0|0
  • aslında baştan oda istedi yatcaz kalcaz iyi gldi ona ama sonunda iş ciddiye binince ailesinde çekindi ya da etraf buna ne der acaba rezil mi olcaz mantıgı kurdu kafasında acaba olabilir..

0|0
    0|0
  • dullar için mutluluk şansı yok bu memlekette toplum gözünde kaşar ve O oluyor

halbuki en çok insanlar dul olanların üzerine titremeli anlayış göstermeli

0|0
    0|0
  • yaa robotuz ya biz yazilimi yükle geç herkez farklı dır !

0|0
    0|0
  • Ahh ahhh.bu durumlar bana cok tanıdık geliyorrrr...

0|0
    0|0
  • karakteri tam oturmamış kendine güvenim yok demek ki oysa bir insan etrafı ne der diye düşünmemeli bu hayatı etrafı değil kendisi yaşıyor sonuçta hata yapmış

0|0
    0|0
  • bile bile lades demişsin sende darılma ama oda dereyi geçene kadar dayı demiş işte =)

boşver takma kafana olan olmuş çıkar hayatından onu =)

0|0
    0|0
  • şimdi oda haklı tamam berabersiniz ama bu ilerde bir evlilik yapmak zorunda her zaman senle olmaz ya seni ailesine suncak ya da yeni birini bulması lazım.ee tabi seni seçse beraber olsanız daha iyi olurdu.

0|0
    0|1
  • karekter meseli birde mahalle baskısı

0|0
    0|0
  • bazen böle üzücü seyler oluyor hayatta ewet

0|0
    0|0
    • bu hayatın acımasız gerçeği dulsan toplumda yerin bitmiş demektir

• bununla tek başına savaşmak çok zor

• ewet cunki hayatta ve sartları o senn dediğin seyden daha cok zor

• memnun edememişsin demek !

0|0
    0|1
  • insanoğludur, mümkündür..

0|0
    0|0
  • bu tamamen türk toplumundaki sosyal yapıdan kaynaklanan bir durum bizim toplumumuzda kızlık zarının sağlam olması kızın ortalık oo.. olmasından vey a ark niyetli olmasından bile önce gelir yani türk toplumundaki olusturulmus zihniyet kimse kullanılmış mal almak istemez zihniyetir bunu kendine yediremeyen bir insan topluluğumuz var malesef klişe bir laftır ama bizim ülkemizde namus iki bacak arasında saklıdır bu sebebten bunu çevresine açıklayamayacağı veya yediremeyeceği için vazgeçmiş olabilir ya da seni ümitlendirmekten korkutugu içinde işler ciddiye bindiği içinde vazgeçmiş olabilir sadece takılmak insanı ihtiyaclarını karsılamak adına seninle birlikte oldugunu anlamıs olmussun sende böylece

0|0
    0|0
    • Ben zaten onunla ciddi bir şey düşünemezdim açıkça soylemesemde bunu ima ediyordum ama direk dul kadın lafı gecince zoruma gitti

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen dulsun o yuzden kusura bakma ama seni kullanmis, hemde ne bicim. Hem dulum diyorsun hem sevdigim ilk erkekti diyorsun bu cok garip. Ilk esine ne oldu? Onu sevmeden mi evlendin? Ayica dul olabilirsin bunu yadirgamam, sonucta her insanin basina gelebilecek bir durum. Fakat nikahin olmadan bu cocukla yatip kalkman cok rezil bir durum. Cok kotu bir haraket. Bu durum ona esin haric daha nice erkeklerle beraber oldugunu dusundurur. Sonucta nikahin olmadan erkeklerle kolay kolay beraber olan bir kadinsin sen, oda bunu anlamis ve cok mantikli bir karar vermis. Sen onunla birlikte oldugunla kalacaksin oda temiz bir aile kiziyla evlenecek sonuc bu. Eger onunla nikahsiz birlikte olmasaydin Allah (cc) kimseyi senin durumuna koymasin.

0|0
    0|0
    • İlk görücü usulu evlendik ve yaşamadığım işkence kalmamıştı bu yüzden evliliği bir daha düşünmüyorum ve beni kınayan her kimse yaşadıklarımı yaşamadan ölmesin diyorum

• Senin zina yapmani herkes kinar, 5 yasinda bir kardesim var ona bile ogrettim ne kadar igrenc ve kotu birsey oldugunu. Sen zina yapmayi seviyorsun ve yapmak istiyorsun o yuzden asla mutlu olamayacaksin cunku karsina cikan herkes seni kullanmaya calisacak :). Allah kimseyi senin durumuna dusurmesin feci. Erkeklerin yaptiklari yorumlari gormedin mi? Bu herseyi izah ediyor.

• Sen bana bu durumdayken böyle şeyler söylerken cennete gideceğini mi düşünüyorsun ?

• her şeyi kabul ediyor gibi görünüyor taki istediğini elde edene kadar.anlamıyorum , nasıl aynı şeyleri bir gün kedinin yaşamayacağını düşünüyor ki bunlar? her ne olursa olsun, birini kandırmaktır bu.şerefsiz, yatağa girene kadar bilmiyor muydu ailesinin düşüncesini? ya böyle adamların bir tarafları düşsün gerçekten.ne sinir bozucudur.

boşver, kendinden başka kimseye değer verme .hele erkeklere vereceğin değeri iyi ölç,tart, biç.onların geneli için erkeklik yatak sınırları etrafında çizilir.

0|0
    0|0
    • zorunlu bir evlilik yapmıştım evliliğimde yaşamadığım işkence kalmamıştı ve bu yüzden erkeklerden nefret ediyordum taki onu tanıyana kadar... tekrar tekrar ve tekrar hepsinden nefret etmek istiyorum oda dahil

• kadınların bile dönüp baktığı güzellikte bir kadınım cinselliği önplanda tutarak yanaşanlar çok fazla oldu resti çektim ilk defa onu sevmiştim daha önce hiç yaşamadığım garip duygular hissetmiştim bana seni sevmiyorum deseydi daha az yıpranırdım ama beni elimde olmayan yönümden vurdu içim çok acıyor

• erkeklerin bir zaafı ne yazık ki.o başında göstermemiş belki ama sonunda ne mal olduğunu belli etmiş. ilk zamanlar zordur.ama sabret,herkes mükafatını öyle ya da böyle alıyor.

• erkek mantığı tam da dediğin gibi işler.onlar için toplum tarafından kabul görmek her şeyden önemli. evet genelledim.

0|0
    0|0
    • Güven sorunumuz yoktu hiç olmadı tek bakire olmamamda sorun değildi tek sorun ona göre dul etiketimdi

• seni yeterince sevmediği için sevse önemsemez bence. ayrıca ne yaparsan yap ne dersen de bu gerçeği değiştiremezsin toplumumuz hala köhne bakireysen iyisindir bu cehaleti ne sen ne ben yenemeyiz :(

0|0
    0|0
  • Sen oduna denk gelmişsin .

0|0
    0|0
  • bu erkeklik falan değil saçmalık benim de aynı durum başımda bana sölediği şey şuydu sana bir başkasının benden önce dokunduğunu hissettikçe fena oluyorum yediremiyorum kendime dedi ve çekti gitti çok acıdı içim ben o zman onu tanımıyordum ki benim suçum ne dedim yapamıyorum olmuyor dedi bende güle güle dedim ama haeln unutamadım

0|0
    0|0
    • zar diktirip böylelerini kandıranlara hiç kızmıyorum hak ediyorlar

• Zar diktirmek buyuk sacmalik lakin burada ki bayan kendini evlenmeden once vermenin bedelini oduyor. Bakire olmamasinin bedelini degil. Bakire olmaya fakat namuslu olabilirsin. Herkesin basindan bir bosanma gecebilir ama bu senin gordugun her erkekle yataga atlaman anlamina gelmez. Eger atlarsan kolay ve basit kadin olarak gorulursun ve bunlari yasarsin.

• Salak salak yorumlar yapma her gördüğüm erkekle yatağa girmekmiş beyinsiz kimseye beddua etmedim bu zamana kadar ama böyle canim yanarken bana böyle yakıştırma yaptığın için umarım yaşadıklarımı yaşarsın ve aynı senin gibi biri karşına çıkıp aynı şeyleri sana soyler de insanın canı nasil yanıyormuş anlarsın

Yükleniyor...