Bekarete önem verir misiniz?

Soru kadınlarda bekaret ya da erkeklerde ilk tecrübe ayrımı yapmadan genel olarak sorulmuştur.

Cevabınız "evet" ise neden? Hatta, "hayır" ise de neden?

Şahsi fikrim; bir erkek, bir kadına bakış açısını bir deri parçasına göre belirlememeli...

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• bekaret olsada olur olmasada.bence bir kadını bekaret konusunda suçlamak veya inanmayıp kontrol etirmek en aşağılayıcı durum.benden önce ilişki yaşamış ayrılmış olabilir.benim için dün değil bugün ve yarın önemlidir.benimle olurken ben ondan sorumluyum o da benden

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Selam :) Ben bu sorulardan gerçekten sıkıldım,değiştirip değiştirip aynı cevabı vermekten yoruldum.Önem verilse de verilmese de,burada önem verenler en çok artıyı alsa da,herkes yatağına giderken,mantıklı olan düşünceleri benliğine geçirmiş olmayacak.Yani anlamı yok.Herkes yine bildiğini okuyaacak.Bekarete önem veren erkeklerin yüzde bilmem kaçı,ki bunlar hırbo ve denyo olan kısma tekabül eder,yine kızlarla yatıp kalkıp,kendi eşinin bakire olmasını isteyen tiplerden olacak.Bekarete önem vermem,hayatımı yaşarım kimseyi şeyime takmam diyen kızların yüzde bilmem kaçı,kafasını yastığa koyduğunda böğrüne bir öküz oturacak,çünkü toplumun ne düşündüğü bellidir.Evlenilecek kız gözüyle bakılmadıklarını bilecekler.Bekarete önem veririm diyen kızlarsa,verirler bunun üç sebebi vardır.Birincisi Allah öyle emretmiştir,ikincisi toplum baskısı.Üçüncü sebebi de hem toplum baskısı hem de Allah korkusu.Bana soracak olursan,ihtiyaç bile duymadım.Duymam da bu gidişle.Saygılar.

1|3
    1|0
    • Güzel ve ayrıntılı ve sıkmayan cevap için teşekkürler. :)

• senin gibisi de varmış.helal olsun yani tebrik ederim cinsellik de yemek kadar normal.yemek yiyen karnını doyurarak vücudun ihtiyacını gideriyor.ilişki yaşayan da tatmin ihtiyacını gideriyor.sinirli,kasık ağrısı çeken biri olmaktansa ilişki tercih ederim +111111

• Sonromantikprens saygı duyarım ama ben korunması taraftarlarındanım:D

• tabiki de önemlidir.insanın midesi kaldırmaz bir kere.

1|0
    0|1
    • Neden öyle düşündüğünü sorabilir miyim?

• Miktar önemli değil.

• hay :D tamam be naparsan yap

• Allah korkusu olmayan insanlar icin hic bir onemi yoktur , evet.

Zarini koruyup her halti karistiran bir bakire zaten bakire degildir onda namus aramayacaksin , deldirende zaten namuslu degildir. Bana gore her turlu korunmali resmen zina edilmias oluyor ki. evlilikte bu yuzden sünnettir. Siz bekarete onem vermiyorsaniz demek ki zinayida hos goruyorsunuz. Allah im islah ersin .

2|0
    0|0
  • ben bekaret isteyen erkeklere saygi duyuyorum ama bende erkegin ilk deneyiminin esinde yasamasi taraftariyim her iki tarafta hirbirinin ilki olmalı

4|0
    0|0
    • Asıl soru amacım, bunun nesi bu kadar büyütüldüğü ile ilgili idi. İnsanların öğrenilmiş korkularının kölesi olması saçma...

• bunun korkuyla bir ilgisi yok sahiplenme duygusu on planda bunu yasamadan ince ikisine de onem vermiyordum ama sevdigum adamin benden once baska kizlarla bir seyler yasamis oldugunu ogrendigim vakit bu dusunceyi edindim kendim boyle istedigim icin bekarete onem veren erkeklere de saygi duymaya basladim.

• evleneceğin kadının daha önce bir başkasıyla cinsel ilişki ler yaşamasını miden kaldırıyorsa önemseme ne olacak alt tarafı deri parcası demi ama :)) yapmayın beyler

4|3
    2|2
    • Geçmişinde ben yok isem, bunu neden sorun edeyim?

• burka ben bakmam zaten sen karına baktırırsın başka yemeklerin tadına afiyet olsun :)))

Erkekler Ne Diyor 2

• Bekâretin önemi yok bence. Kişiliğin daha çok önemi var.

1|1
    2|0
  • evet veririm ben

0|0
    0|0
    • ben yorum yapma fırsatı verdim yargılama fırsatı vermedim ;) eşyamı falan filan gibi laflar ettin sen eşya değil fakat kamu malıda değil bir hatadır olmuştur bir şekilde seversem kabullenirim ama nasılsa bakire değilim diye önüne gelenle yatan kişiyide istemem ! herkezin şahsi fikrine saygı duyuyorum buda benim şahsi fikrim herkezde benim fikrime saygı duymak zorunda ;)

• Hayır. İnsanlar beinsemedikleri fikirlere saygı duymazlar, duyamazlar, duymamalıdırlar. En fazla: "benim işim değil, o senin fikrin" denir.

Yükleniyor...