Sevgiliniz veya arkadaşınız bu haplardan kullansa?

sevgiliniz veya arkadaşınız bu haplardan kullansa?
bu haplardan kullanan arkdaşınız veya sevgiliniz hakkında ne düşünürsünüz? not: bilmeyenler için soyluyorum doğum kontrol hapı

0|2
12|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Sevgilim kullanırsa bana bir gülme gelir tatile gidicek de regl mi olmak istemiyor derim ajflfskkdd

2|0
    0|0
  • kullanılmak için değil mi bu ilaç? kullanabilir, bu da korunma yöntemi sonuçta.. bekarlar için soruyorsan, herkesin günahı kendi boynuna beni ilgilendirmez, ayrıca hormon tedavisinde de kullanılıyor.

1|0
    0|0
  • Ben korunmam erkek korunmak zorun da onun yüzünden hamile kalınıyor sonuçta.

2|0
    0|0
  • kullanırsa kullansın banane. yargılamam.

1|0
    0|0
  • Regl düzensizliği,
    Vücudun da tüylenme meydana geldiği,
    Regl olurken sancisinin çok fazla olduğunu düşünürdüm...

1|0
    0|0
  • Ne düşüneyim? Pek çok sebepten kullanılıyor bu hap

1|0
    0|0
  • hormansal bir problemi var diye düşünürdüm

1|0
    0|0
  • Eğer hormonal bir sıkıntı için kullanmıyosa, korunma amaçlı kullanıyodur ne düşüncem başka

1|0
    0|0
  • çocuk istemediğini düşünürüm ne düşünücem allah aşkına

0|0
    0|0
  • Ya ben kullandım ama amacım farklıydı yani hastalıktan dolayı herkesten saklamak zorunda kaldım çünkü yanlış anlasiliyo

0|0
    0|0
  • İyide bunları adet düzensizliği için de veriyorlar bir şey düşünmem yani bana ne onun özeli onu sağlığı

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...