Bir kız neden strapon kullanmak ister?

Yargılamak kimseye düşmez ama sebebini merak ediyorum. Gay falan değilim! Çok açık şeyler konuşabildiğim kızın birisi bizzat teklif etti. Gaya mı benziyorum dedim. Alakası yok çok çekicisin seni bastırmak istiyorum dedi. Ben seni neden bastırmıyorum dediğimde o da olacak ama bunu da istiyorum dedi. İşin garibi çok aşırı güzel ve seksi bir kız. Normal yollarla istediği her erkeği elde edebilir ama böyle birşey yapmak istemesi garibime gidiyor.

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Guzel fizikli bir erkegin arkasinda olmak beni de tahrik eder, eger onun da hosuna gidecekse. Ki fiziksel olarak gider zaten, zihninden bahsediyorum. Sinirlara ya da tabulara takilmamali bence. Hayatta bir kere de olsa denemek istedigim bir sey. Cok kilolu ya da vucuttu olmayan, fit biriyle.

0|0
    0|0
    • O kadar çekici seksi bir kız ki bu hırçınlığı hoşuma gidiyor. Çok garip.

• sizinle tanışmak isterdim doğrusu:)

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• Seksi bana reddettirecek tek kız heralde :D

Dünyanın en seksi kızı gelsin, elf hatun gelsin, kendimi ...tirtmem :D büyük konuşmamak lazım gerçi ama yapamam yani :D

0|0
    0|0
    • En güzeli şey yapcan, sen onu bastırıcan sonra sıra ona geldiğinde başım ağrıyor diyip evden kaçacan :D :D

• arkadaşım bu yüzden fuck bodylik teklifinden vaz geçtim ben :) her türlü hizxmeti vermek zorundasın onun çektiği acıyı seninde çekmeni istiyo eğer istiyorsan sonuçlarına katlancan ama ben olsam kestaneyi çizdirmem :)

0|2
    0|0
    • Bir kadın erkekten çok fazla zevk alırken neden rol değişmek ister anlamıyorum.

• biraz yani nasıl tabir edilir bilmem ama bazıları psikopatamı bağlamış desem yoksa kendi çektiği acıyı sana yansıtmak istemesimi bayağı bir mazoşist bir yaklaşım yani

• Kızın kafası karışmış, fazla onla takılma bence.

0|0
    0|0
  • fantezi dünyası geniştir

0|0
    0|0
  • Denedim iyidir.

0|0
    0|0
  • İçindeki sadisti dışarı çıkarmak istiyodur.

0|0
    0|0
  • bazı kızlar sever bilirlerde erkeklerin ne kadar cok zevk aldıgını ve bu yuzden o yaparken straponla kenide cok zevk alır ve sınırsız sexı seviyor demektır

0|0
    0|0
  • Kiz biseksuel veya lezbiyen. Aktif olmayi seviyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...