Arkadaşlar merhaba öncelikle hayırlı kandiller.
Ben nişanlıyım 9 Eylül de evlenicez fakat şu an hamilelik korkusu yaşıyorum malesef şu an bebeğin Zamanı değil. Eczanelere güvenmiyorum kanda hamilelik testi yaptırmak istiyorum hastanede. Fakat özellerde çok pahalı. Devlet hastanesinde yakın Zamanda hamilelik testi yaptıranlar lütfen Nasıl bir yol izleyeceğimi yazabilir mi? Ayrıca bekâr olanlara devlet yapmıyor diye duydum bununla ilgili aydınlatırsanız da çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Nereden biliyorsun hamile olduğunu testler genelde doğru çıkıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eczane de test yaptırdınız mı? Tamam güvenmiyorsunuz ama bir deneseydiniz? Adet oldunuz mu? Adet döneminiz ne zaman? Geciktiyse ne kadar gecikti? Birleşme ne zaman oldu? Cevaplarsan yardımcı olurum.

0|0
    0|0
    • Adet dönemim geçen ay 2 Haziran da adet oldum henüz bir gecikme olmadı. Cinsel ilişkiden 6-7 saat sonra Ella kullanmıştım onun üzerinden de 20 gün geçti. Eczanedeki testler ile zaman kaybetmek istemiyorum kan testi erkenden belli ediyormuş bazı belirtiler var kendimde o yüzden

• bence hamile değilsin canım.. tam bugün 1 ay olmuş adet olalı.. sıcaktan, mevsimden özellikle sinir stresten çok çok etkileniyor. bence biraz daha bekle evham yapma

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• İyi bir hamilelik testi alıp yap bence, doğru uygularsan gayet güvenli oluyorlar.

0|0
    0|0
  • merhaba ayni durumu bende Şu an yasiyrm beklemedeyim sana takip istegi gonderdm kabul edersn ozelden konusalm

0|0
    0|0
  • Devlet test yapar ama ailenin de haberi olur.

1|0
    0|0
    • Gerçekten mi? 18 yaşından büyüğüm ama. Arayıp söylüyorlar mı Nasıl haberleri oluyor?

• 18 yaşından büyük bekar arkadaşım test yaptırdı ama kendi mesleği yoktu o zaman için sigortası babasının üzerineydi bunun mu etkisi oldu bilmiyorum tam ne yazık ki

Yükleniyor...