Ne yapabilirim kizlarr?

Yarn sevgilimle denize gidicez bugn hastalandim. Adet geciktrici icsem faydasi olur mu sizce ne yapabilirim. Tarcin falan geciktiriyor diye duydum 2 gundur tarcin ictim suyla ama ise yaramamis galiba

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Adet geciktirici adet gelmeden 3 gün önce kullanılır, zaten gelmiş olan adeti nasıl geciktirsin? Söyle ona adetin bitince gidin tarçın falan engellemez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bakire misin?

0|0
    0|0
  • Ben ne bileyim ayol 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Gitme denize, anlayışla karşılar

0|0
    0|0
  • denize girmek için önceden plan mı yapıyosunuz? e söyle sevgiline adet oldum iyi değilim de girme denize? siz kimlerle sevgili oluyosunuz? mağara adamlarıylamı? ooff of :(

0|0
    0|0
    • Asil sizin gibiler mi magara adami acaba. Ikimizde xalisiyoruz izin gunumuzde denize gitmek icin plan yaptik evet

• Güzel bir şekilde söyle.

0|0
    0|0
  • İlaç iç

0|0
    0|0
  • Niye gitt nolcak ped koy

0|0
    0|0
  • Olmaz artik hastalandiysan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Haftaya gidin hiç bulaşma derim

0|0
    0|0
  • Sevgiline söyle anlayışla karşılar

0|0
    0|0
  • Bitsin öyle git. Yani neden yarın?

0|0
    0|0
  • Ee ne olacak ki hasta git😂

0|0
    0|0
  • Yahu şöyle ona
    Ve ayrıca içme zarar verebilisin

0|0
    0|0
  • Konus sevgilinle erteleyin gitsen de rahat olamazsin bu sekilde

0|0
    0|0
  • Deniz'e girsen bir şey olmaz akmaz kan ben giriyordum

0|0
    0|0
    • Ilk gunu normalde daha cok geliyor ya denize girince normalde ben de de olmuyordu giriyordum yaani hatta girdikten sonra uzun sure gelmiyordu bile

• Deniz'e girmeden duş al girincede hiç gelmez biraz ilk girerken sıkıntılı olur ama bir şey olmaz yani dert etme

• Bakire değilsen eczaneden tıpa alabilirsin. Ama adet geciktirici işe yaramaz. En fazla ped takarsın üstüne sıkı mayo üstüne sort giyersin bişey olmaz öyle ama sonrasında çok ağrın olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...