Arkadaşlar sanırım basur oldum bu sorunla karşılaşan varmı?

Popom acıyodu dünden beri sonra baktığımda şişlik geldi elime sivilce gibi ucu acıyo ama büyük gibi korkuyorum nasıl geçer doktora gitmeden. Geçen kabız olmuştum ondan oldu galiba hiç cinsel ilişkiye girmedim bundan kaynaklı değil sormayın bunu

0|1
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• otomatik patlıcak o ama kanaman olcak tuvaletini yaparken ve yapmadanda kanama olabilir ama öyle sarıl sarıl akmıyor yan yuzeysel tuvallette cok akar ..

zaman ilerledikçe daha sık olmaya baslar ve uyuyamaz hale gelirsen doktora görun derim. çekilcek iş değil. aglıyordum ben yine gitmedim ama bayanlar daha rahat sanırım doktor konusunda. şu an iyim kabızlık yasamadıgım için.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dr a gitmeden geçmez
    Anal fissurse uygun krem ve ağrı kesici ilaç verir
    Yediklerinize dikkat edin, lif alin, un tuz ve seker dokunur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Doktora gitmeniz de yarar var buradan yalan yanlış kafadan dolma bilgiler yüzünden sağlığınızdan olabilirsiniz geçmiş olsun :( acısı çok kötü 😕

0|0
    0|0
  • Doktora sen git. Burda uydurma şeylerle yola çıkma. Ciddi bişeyse sonra uğraşma bide onla

0|0
    0|0
  • Hemoroidin tuvaletten sonra içeri giriyor mu? Elinle bastırıp denedin mi? Ona göre tedavi söyleyeceğim sana.

0|0
    0|0
    • Dün büyüktü bugün baya küçülmüş acımıyoda artık

• Kabızlıktan oluyordur. Bol su iç
      Acı
      Ekşi
      Baharat
      Uzak dur. Küvet varsa evde sıcak su ile doldur 15 dk otur.
      Anal fisür senin rahatsızlığın geçmezse ulaş bana

• doktora git ciddi olabilr

0|0
    0|0
  • Anal fissür olabilir ama eline geliyorsa hemoroid daha agır basıyor kanama var mı peki?

0|0
    0|0
  • Bira içme bira.

0|0
    0|0
  • Girelim

0|0
    0|0
  • doktora gitmen gerekiyor

0|0
    0|0
  • Evlimisin

0|0
    0|0
  • daflon 500mg
    anestol krem
    suppazituar fitil
    Kullanın geçer.
    Ben de yaşadım aynı sorunu

0|0
    0|0
  • Basur olmussun bende de vardi doktora gittim orta parmagina krem suruyo sonra poponun sonuna kadar sokuyo cok aciyo

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Ilık suya otur

0|0
    0|0
Yükleniyor...