Regli oldum , ama bugün kuran okumak istiyorum okuyabilir miyim?

Arkadaşlar bugün kuran okuyup dua etmek istiyorum ama regli oldum lütfen beni bilgilendirirsiniz sevinirim.

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• ezbere okuyabilirsin. diğer türlü sanmıyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizim muhteşem bir din hocamız vardı. "Kur'an evrenseldir ve bir bilgilendirme kitabıdır. İstediğiniz her an okuyabilirsiniz. Kur'an sarıp sarmalanıp köşeye kaldırmak için değildir" demişti. Ama tabi başka din alimleri başka şeyler söylüyor. Bana sorarsan ben hocamla aynı fikirdeyim.

0|0
    0|0
    • Bence de öyle olmalı kuran okumak çok güzel bişey neden kuran okumak için kurallar olsun ki

• La yemessehu illel mutahharun.. googleye yaz manasını oku.. sonra bana dönersin

Erkekler Ne Diyor 9

• hayır dokunamazsın

0|0
    0|0
  • okursun

0|0
    0|0
  • matbaa da basılmış kitaba niye dokunamayasın mk aç oku

0|0
    0|0
  • Okuyamazsın

0|0
    0|0
  • Okuyamazsin.

0|0
    0|0
  • Abd3st al oku?

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar OKUYAMAZSINIZ anlayın bunu artık kadınlar adetli olduğunda Kuran ı eline dahi alamazlar tamam okumak falan istiyorsunuz ama Haram bunun yerine dualar okunur salavatlar getirilir İmanınızı şaşırmayın araştırın okuyun öğrenin biraz 🙏

0|0
    0|0
  • kanamayı durdur temiz olsun evet okursun

0|0
    0|0
    • Kanamayimi durdurayim

• Ya kanama tabiki oluyor , uf saçmalama ya işim gücüm yok taklit yapicak değilim hele ki kuran okumakla ilgili. Kanama durdurulamaz o yüzden sasirdim

• durduramazsan dinleyerek de aynı ibadet olur

• yarın oku ölmezsin

0|0
    0|0
    • Bugün hem cuma hem kadir gecesi ama

• okuyamazsın malesef

Kızlar Ne Diyor 10

• Okuyamazsın. Kur'an-ı Kerim evimizde hep en üsttedir ve temizken dokunulur. Dua edebilirsin, Allah'tan gelen bir kadınsal durum. 🙏🏻

0|0
    0|0
  • Dua et salavat çek Kuran okuyamazsın

0|0
    0|0
    • :( okumak istiyordum

• Yapacak bir şey yok. Ben de son 10 gün tesbih namazı kılayım her gün diye niyetlendim 1 haftasını yedim resmen :/

• Hayır haram. Dua et

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyl elini dokunmadan okuyabiliyorsun ama netten falan dinle dua et

0|0
    0|0
  • Okunmaz

0|0
    0|0
  • senin bunu istemen bile sevaptır fakat benim kuran öğretmenim okumamamız gerektiğini söyledi. Bazı sayfalar okunuyor (asla dokunmamak şartıyla) fakat bazı sureler regli iken okunmuyormuş. Bunları da bilmediğimiz için okumayın diyor.

0|0
    0|0
  • Okuyamazsın

0|0
    0|0
  • OkuyamaSin ☹️

0|0
    0|0
  • Okuyamazsin dua et sadece

0|0
    0|0
  • Bende sanirsam olmak uzereyim henuz skinti yok ama okuyacagim yinede