Regl döneminde içinden bir canavar çıkanlar kimler?

Evet, halk arasında PMS olarak bilinen o canavardan bahsediyorum.

Şimdi, ben genel olarak sakin, makul denebilecek bir insanım. Ama regl olmama 2-3 gün kala Bayan JerryNick gidiyor, yerini Bayan Hyde alıyor. Telefondaki görevliye çemkiriyorum, markette açamadığım poşetle kavga ediyorum, iş yerinde patrona bağırıyorum... Ay bir dolu saçmalık.

Bir de, IQ puanının pabuç numaram seviyesine inmesi gerçeği var tabi. Ne yapsam kafamı toparlayamıyorum, söylenenleri algılayamıyorum... Ay resmen hormon bezlerim bana düşman!

Siz de adet döneminden önce böyle saçmalıklar yaşıyor musunuz? Ya da sizin deneyimleriniz neler bu konuda?

Güncellemeler:
Şunu da şuraya bırakayım:

https://www.youtube.com/watch?v=CAZ5Z5peDhA

2|0
15

En İyi Kız Görüşü

• isyankar, çekilmez oluyorum bir an da herkese düşman kesiliyorum, hem gülüp hem ağlayıp, hem de ağrımın dinmesi için yastıklarla savaşıyorum... garip bir duygu... bir de çevrendeki insanlar anlayışlı olsa ne olurdu?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben o ben :((

1|0
    0|0
    • Midem ağrıyo gaz birikiyo gibi içimde kıvranıyorum sonra basım ağrıyo bazen tuvalete gidip duruyorum özellikle reglken büyük tuvalet oluyo günde sinirli gergin ve cok duygusal oluyorum :(

• Hahah ben reglken çok sinirli ve duygusal oluyorum

2|1
    0|0
  • Ben duygusal oluyorum. biseyi kafama fazlaca takip agladigim oluyo.. sinirlide olurum😕

2|0
    0|0
  • Çemkiriyomusun? Harika bu yaa. tabikii hormonlarımızla alakalı yapıcak birşey yok. En zaından tatlı yiyebiliyosunuz :)

1|0
    0|0
  • Ya onlar tamam sinirlisin agresifsin de bu cinselliğe eğim neden bu kargaşa içinde onu çözemedim 😕

2|0
    0|0
    • Hah bir de o manasız libido var. Doğanın "bak sana iki gün daha şans verdim, üre artık ulen!" deme yolu sanırım.

• İşte tabiat köprüden önce son çıkışta seçici olmuyorsa demek ki :)

• bir de bu işin sonrasında ki tiksinti de var 😃

• Ay sorma bende cok fena oluyor etrafimdakiler kaciyor valla 🙈🙈

1|0
    0|0
  • Ağlıyorum ben sebep yok

1|0
    0|0
  • Ben sürekli sancı çektiğim için sinirlenecek vaktim olmuyr

1|0
    0|0
  • aynen ve şu an hastayım yarın yolculuga çıkıam bakalım nolucak

1|0
    0|0
  • ustumde tarıf edemedıgım bır gergınlık huysuzluk var ılk 2 gun boyle olurum sonra normal rutıne gırer

0|0
    0|0
  • Bennn

1|0
    0|0
  • Benn 😂

1|0
    0|0
  • Ağrım sızım yoksa normal oluyorum

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...