Böyle saçma sapan bir olay oldu diyelim.. Tepkiniz ne olurdu?

Düşünün hemcinsinizle taksimde yürüyorsunuz bayansanız Lez bar erkekseniz gay bar olan bir sokaktan çıkıyosunuz o ara bir muhabir kamerayla önünüzü kesip Gay/lez konulu bir haber yaptığını utanılcak bişey olmadığını türk halkının tepkisinin size karşı ne olduğunu soruyor :)) ne kadar hayır desenizde inanmio ve haberlere çıkıyosunuz :)))) naparsınız ? :D:D

• Kaçar ortalarda görünmem bir süre:D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yakaarııım ulaa bu dünyayııı
    50% (2)100% (3)71% (5)Oy Ver
  • Birşey yapmam zaten tercihim bu yönde (:
    50% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu haber yaparsanız bulurum seni o kamerayı monte ederim sana der geçer giderim . Aksam haber oldugunu görürsem de haklarımın ihlal edildiğinden mahkemeye verir üstüne gider muhabirin agzını burnunu kırarım. Ama en basta oyle bir sokaga öyle bir yola girmemeye çalısırım :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne diye tesadüf o barın önünden geçiyor diye mikrofonu tutan şahıs erkeği gay kızı da lez yerine koyuyor onu anlamadım? Bence soruyu yanlış sordun. Biz bardan içeri girmiyoruz ki oradan geçiyoruz. Neden öyle bir soru sorsun ve neden şıklarda da sadece ya gay/lez iz veya değiliz şıkkı var. Bence sen bu soruyu sorarken kimler gay kimler lez onu öğrenmeye çalışıyorsun...

0|1
    0|0
  • dava açarım :) sonra da diğer gazetelere röportaj veririm sizsiniz i.ne diye :)

1|1
    0|0
  • kamera mikrofonu alıp bende onları cekerdim sizin ne işiniz war burda derdim

0|0
    0|0
  • Önce yanlış anladığını tesadüfen geçtiğimizi söylerim hala inanmazsa küfrederim..

0|0
    0|0
  • Kaçar ortalarda görünmem bir süre:D

0|0
    0|0
  • Pahalıya ödeteceğim kesin yani haberlere çıktım rezil oldum diye düşünmem.

0|0
    0|0
  • Kamera ve mikrofonu alır , teker teker hepsine yerleştiririm.

Neden bu şıklarda yok ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...