Sigiller kanser mi yapiyo?

Lutfen bilgisi olan cevaplasin. Rahim icinde baya sigillerim var alti aydir ve doktora gitmedim. Esimle zaten aktif bir iliskimiz yok olunca da korunuyoruz. Bugun adet disi kanamam oldu internetten arastirdim ve Şu an cok korkuyorum?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Riskli. Tedavi olman gerekli. Hpv mi bu dediklerin?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• genital siğil çok tehlikeli ihmal etme ve eşinede bulaşabilir

0|0
    0|0
  • onlar sana kımden gectı o onemlı tabıkıde kanser yapıyo acılen test yaptırın ve sıgıllerın hangı yapıda oldugunu tespıt ettırın butun devlet hastanelerı yapıyo zaten scan smerırer testı gıt yaptır bekleme

0|0
    0|0
  • Çok kötü. Acil doktora gitmelis8n

0|0
    0|0
  • Korkulacak bişey yok bebeğim ama yinede doktoru ihmal etme olurmu hadi toparlan kendine gel 😉😉

0|0
    0|0
  • Sana kotu olmus

0|0
    0|0
  • O siğil yasak bir aşktan mi bulaştı bunu söyleyin tedavisini anlatcam

0|0
    0|0
  • hpv tipine göre iyi huylu ise yapmaz bazı tipleri kötü huylu kanser yapan tipler rahim ağızı kanseri yol açar doktora gidin testleri yaptırın tipi öğrenin

0|0
    0|0
  • Oha nasıl kaptınki eşindemi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• HPV rahim kanserinin nedenlerinden bir tanesi evet. Bir jinekoloğa görünmenizin vakti gelmiş. O siğillerin çoğalmaması için bir işlem yaptırmanız gerekirdi. Bunun önemli bir şey olduğunu bilmiyor musunuz? İnternetten hiç araştırmadınız mı? Birde bu siğil size nasıl bulaştı (şahsi merak)

0|0
    0|0
  • Rahminin içinde siğil olduğunu nerden biliyosun

0|0
    0|0
  • Siğil edigin şey miyom ise eğer lütfen bu durumda gebe kalma çözümünü ara korkutmak istemiyorum ama sakın gebe kalma doktorlar dana bu şekilde hamile kalmayacağını soyleyeceklerdir onlara inanma ve çözümü ilaçsa ilaç ameliyata ameliyat ol ve onlardan kurtul Allah difani versin

0|0
    0|0
    • Bide yazdıklarım yazdığım gibi gitse :( ilaç ise ilaç ameliyat ise ameliyat ol korkma yani Allah sifani versin

• İnternetten baktığınız bilgilerle hareket etmeyin. Kadın doğum uzmanına görünün acilen. Kanser büyük bir süreç öyle hemen herseye kanser gözüyle bakmayın ama ufacık biseyde bile doktora gidin doktorlar ayrıca danışmak icinde uzman kisiler. Erken teshis her seye care olur. Gecmis olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...