Mememde koltuk altındaki üst bölgede kist bilgisi olan var mı 20yasindayim?

Regli döneminde fark ettim reglim bitince geçmedi daha çok elime gelemeye basladi ve buyudu gibi hissediyorum 20 yasindayim daha doktara gidemedim öyle agrim sızım yok elleyince felan bir sızı oluyor bir süre acı gibi sonra geçiyor başına gelen veya bisey onerebilecek var mı?

Güncellemeler:
meme; göğüs üzerinde asılı duran bir dokudur. Yani meme ile göğüs farklı şeyler ve bu tipta da bu şekilde kullanılır açıklama yapmaya gerek yoktu ama farklı bakanlara dikkatini cekenlere kısa bir bilgi. Çok gorgulu bilgilisiniz ya meme denmez.

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Deri altında mı hareketlimi

0|0
    0|0
    • Doku içerisinde diyeyim kolumu yukarı kaldırip bakmayinca belirmiyor sadece ellimle hissedebiliyorum 2cm capi var gibi ve etrafında ufak ufak dokucuklar var

• Lenf olabilir meme lobuda şişmiş olabilir genelcerraha git el kontrolü sonrada usg kan tahlili yapar bendede var koltukaltımın kenarında elimin altından kayıyor hatta boynumdada var tetkikler yapıldı normal sorun yok dendi korkma olur böyle şeyler yinede kontrol ettir rahatla geçmiş olsun

• Artı elledikçe büyür benimkide ağrısız 3 yıl oldu fark edeli netten bakma kanser yazar genelde

Erkekler Ne Diyor 4

• Doktora git. Genelde zararsız olur bu kistler ama kontrole gitmende fayda var.

0|0
    0|0
    • Gidecek vaktim yok şu sıra birde bayram geliyor

• Göğüslerimde yazsana kızım mememde nedir ya

0|0
    0|0
  • Kontrol yaptır allah korusun

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktora git bosver burayi

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
Yükleniyor...