Sizce de bir sorun olur mu?

arkadaşlar ben idrarım geldiği zaman kendimi sıkarak orgazm oluyorum bu benim için bi çeşit mastürbasyon peki ilerde hem sağlık hemde cinsellik açısından bana bi zararı olur mu merak ediyorum ve benim gibi yapanlar var mı?

0|0
11|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bende ereksiyon olduğum zaman uykuda sıkışık olduğum zamanlar boşalırım.Sen her zaman sıkışınca boşalabiliyor musun böyle?

1|0
    0|0
    • evet yani çişim geldiği zaman işte idrar olan bölgeyi sıkarsam ellerimle temas olmadan boşalıyorum

• Anladım sen elinle sılıyorsun benim penisim iyice ereksiyon olduğu uykuda bazen boşalabiliyorum kendiliğinden.

Erkekler Ne Diyor 23

• sakin oyle bir bosalmaya gitme ilerde sikinti cekersin fagina icinde

sinirler sayiflar ilerde sevk alamazsin cinsel arsularin azaler sevk vermez

arkadasinla beraber olarak bosalmayi dene ..sdeviserek oksuyarak has almaya calis

hollanda

0|0
    0|0
  • cok ciddiyim hic bi sapiklik yok sadece merak ediyorum kemer bolgesinden alti goruncek sekilde kameraya alsana bir defa ?

ulan nasil oluyor da insan kendini SIkarak orggazm oluyor aboo.

0|0
    0|0
  • Böyle bir geri dönüşüm görmedim abijim helal olsun, devlet toplanan cam , şişe , kartonları da sana versin uzay mekiği yaparsın heralde prafoo!

1|0
    0|0
  • İleride büyük sorunlar yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
  • hayret emekli oldum yaşı geçtik :)))

0|0
    0|0
  • idrarını tutarak orgasm mı oluyosun? daha neler görecez :))

0|0
    0|0
  • bir yaşıma daha girdim haybeden yaşlandırdın beni ... enteresannnn bence sen orgazm nasıl bir şeydir sorusunun cevaplarına göz gezdir .. bir hatan var galiba senin sen sıkışınca işerken ki rahatlamayıda orgazmdan sayıyorsan ...

0|0
    0|0
  • idrar sikmaniz çok fazla önerilen bir durum degildir ilerde idararinizi tutmaz duruma gelebilirsiniz...

0|0
    0|0
  • klitorise dikkat et zarar görmesin :)

0|0
    0|0
  • Böyle birşey var. Zaten araştırmalara göre kadınların vajinal orgazma ulaşamamasının en büyük nedeni ilişki sırasında idrarları gelmiş gibi hissetmeleri ve durmalarıdır deniyor.

0|0
    0|0
    • bunu yaşadım erkek arkadaşıma çıkarmasını söledim ama kendisi fena kaptırmıştı ben söledkten 1 dkika sonra faln çıkardı anırmalarımdan korkmuştu zaten çıkarmasıylada...xD nesee

• İşte bahsettiğim olay buydu

• boastiful anıran kadınlar kadar zevkli bir şey yoktur zaten...

• '' toprak atın üstüme ''. böyle bir olay yok

0|0
    0|0
  • idrar yolları enfeksiyonu olursun en fazla... o zamanda anlarsın ne kadar zevkli birsey oldugunu!

0|0
    0|0
  • doga ustu bi guc :) ben ilk defa duydum. ama zarari ya da y arari hakkinda bir bilgim yok

0|0
    0|0
  • aslında şanslısın denebilir,squrting de deniyor buna ...

0|0
    0|0
    • Nasıl biraz daha acıklasan

• bunu p*rno sitelerinde görebilirsin...orgazmları mithiş oluyor o kadınların...

• normal bir durum olduğunu sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • Bence sağlıklı bir şey değil biraz araştır bence zarar verme sonra motora

0|0
    0|0
  • Bir Yaşıma Daha girdim : )

0|0
    0|0
  • düşünsene adam sana oral yaparken suratına işediğini hahaha:D

0|0
    0|0
    • hahahahah :D oralı sevmem

• kamyon çekince kendi görüntümü :D

• sen bir doktora git..

0|0
    0|0
  • misafirliktede bu şekildemi davranıyorsun :P

0|0
    0|0
    • he ben bi orgazm oluyum hemen gelcem diyorum :D

• sıradışı bir durum ama sence güzel olmalı

0|0
    0|0
  • sana 5 litre su icirmek lazim.

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum bunu iyimiş:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• pelvis kasların güçlüymüş demek ki. orgazm olabiliyorsan hay maşallah diyorum... ancak bir yere kadar gerçekten zevk alınabilir, mesanenin klitorise baskısından kaynaklanıyor sanırım bu durum.

orgazm... ı-ıh, eğer olağanüstü güçlü bir mesanen yoksa bunu ancak bir aktif bir cinsel hayatın olmayışı nedeniyle alacağın zevkin derinliğini bilmemen ve keyif almayı orgazm olarak adlandırmanla açıklayabilirim.

0|2
    0|0
    • vay be bende bundan korkuyodum

• bunda korkulacak ne var yahu:)

• abla yemin ediyorum sana hayranım... kültür denilen şey budur işte... Allah kardiyovasküler sistemine zeval vermesin emi:)

• uhhhhhhhhh ilk defa duydum beaaa millet ilişkide olamıyo sen wc de vay anasınıııııııııı...

0|0
    0|0
  • tut bırak tut bırak bakalım ne kadar uzağa yapabiliyorsun? sonuçları yaz merakla bekliyoruz :)

0|0
    0|0
  • sen idrar torbasındaki gevşemeyi orgazm sanıyo olmayasın :)

0|1
    0|0
    • kendimi sıkıyorum yani o bölgemi tabi biraz ugrasıyorum

• valla bana çok saçma geldi yani. cinsel ilişkide yaşadığın orgazmla kıyaslar mısın bi

• idrarı tutmak iyi değil ama orgazm olamayan bazı kadınlar idrarını tutup hatta bi masaj tekniği var bu masajı uygulayıp orgazm olan kadınlar var,hee ne var tabii kendi kendine aldığın zevki eşinle beraber alamayabilirmişsin ileride jinekolog söylüyor

0|0
    0|0
    • bende bundan korkuyorum işte.

• çok enteresannnn :)

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir şey ya :D:D:D

0|0
    0|0
  • yakında amortisör bozulur demedi deme :)

0|0
    0|0
  • Vaov çok ilginç.Ama hoşuma da gitti :D

0|0
    0|0
  • Bende oluyorum

1|0
    0|0
    • valla mı kız :D vışş yannız değilem

• vay anasını sayın seyirciler..

0|0
    0|0