Kapat

Bu aldatma sayılır mı?

çok sevdiğim bir kız vardı. Vardı diyorum çünkü ayrılalı bayağı oldu. iyi eğitimli, dürüst, aklı başında, hoş sohbet, fizik olarak ta hoş biriydi. ancak bakire olduğundan dolayı öpüşmeden ileri gidemiyorduk. ilişkimizin altıncı ayından itibaren sevmediğim ama fiziksel olarak hoşlandığım insanlarla cinsellikte yaşamaya başladım. cafede, barda, pubta tanıştığım bayanlarla günübirlik ilişkim oluyordu ama onlara hiçbir yakınlık hissetmiyordum. sevgilimi hiçbir zaman da zorlamadım. 1. yılımızda bana beni hiç aldattın mı diye sordu ve ben de gerçeği söyledim. kavga, bağırış derken uzatmayayım biz ayrıldık.

ben günübirlik yaşadığım kimseye ne ümit verdim ne de özel bir şey hissettim. sevgilimi aldattığımı da düşünmüyorum. sizin fikriniz nedir?

0|0
32|8

En İyi Kız Görüşü

• pis mahlukatlar...

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 31

• bir başkasıyla sevgilinin / eşinin yanında yapamayacağın her türlü eylem aldatmadır.sana gelirsek kıza takmadığın boynuz kalmamış bir de soruyorsun.

1|0
    0|0
  • Erkeksin.sonucta ama bunu yapmaya hakkin yoktu iy o zanam kadinlarda yapsin nasil olur allah allah hem severler hemde baskasi ile olurlar bir insanda biraz midesi olmasi lazim herkez kendi bilir benim gorusum kizi hak etmemissin.

2|0
    0|0
  • aldatmisin iste daha neolcak. bisey hissetmedim diye aldatmamismi oluyon yani ? sen o kizlarla yakinlik kurmusun benim sevgilim olcakki onu dogduguna pisman ederim

3|0
    0|0
    • angel66 ben sevgilim dışında kimseye yakın davranmadım ümit de vermedim. ama yaşamadığım birşeyi onlarla yaşadım.

• Kusura bakma, senin kafan nasil calisiyor? Herkesinkinden farkli oldugu kesin. Yok aldatmamissin kardesim, sevgiline de söyle ilerde o cinsellik yasamak isterse ve sen istemezsen, o da baskalarina yönelebilir diye, ee sonucta aldatma sayilmiyor. Hey Yaradan, yarattin bu mazlum kulunu, takibini elden birakma, mamafi hep terse gidiyor. Saka gibisin valla. Allah sabir versin sevgiline.

1|0
    0|0
  • alsan istediğin cevap

yokya ne aldatması bu bir biyolojik ihtiyaç sevgilin biyolojik ihtiyacı gidermediği için sende başka birisinde ihtiyacını gidermişsin evlenince dogal yollardan ihtiyacını giderecegin için buna gerek duymayacaksın sevgilin senin ihtiyaçlarına saygı duyması gerekiyor öyle değilmi

alsanA duymak istediğin cevap oldu mu için rahatladımı bir gün evlenirsen sende eşinin ihtiyaçlarını karşılayamaz duruma düşersen boynuzlandım diye ortalık ta feryadi figan yapma ozaman

1|0
    0|0
  • bi de soruyorsun pessss ya nedir bu rahatlık o günü birlik erkeklerle yatsa kalksa sen duygusal bir şey hissetmemişsen ihanet sayılmaz mı diyeceksin niye böyle basit yollarla kendinizi kandırmaya çalışıyorsunuz anlam veremiyorum biri kalksa yok değil dese vicdanın rahat mı olacak

2|0
    0|0
  • Aldatmış sayılırsın tabi ki de seviyorsan sevgilini doğru düzgün duracaksın

0|0
    0|0
  • Bir düşün bakalım sevgilin sana bunu yapsa ne olurdu tepkin ?

2|0
    0|0
  • bas baya aldatmışsın işte mesala senin sevgilin istediğinle yapsa seni aldattı sayılmazmı kıyameti kopartırsın. Sevgilimin düşüncelerine sahipsin pardon düne kadar sevgilidi.Kusura bakma ama senin gibileri çok fena dövmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • cogu erkek busekil aldatiyor sanki her yatigina asikmi oluyor

ila ask oluncami aldatma aldatmadir bence busekil aldatma daha kötü

bir gece onla yat bir gecebunla yat sen o tekgeclik oldugun kizlarda birine laiksin

1|0
    0|0
  • aldattın tabii. yuh sana. o evlenilcek kızmış, kaybettin mutlu ol anlık heveslerinle. şu an kıza gerçekten çok üzüldüm :/ erkeklere güven olmuyor

1|0
    0|0
    • evet evlenilecek bir kızdı haklısın. ama bunda tek suçlu ben miyim?

• tabii ki sensin. emin ol bu hata'lar'ı yapmasaydın o evlendiğinizde seni her konuda fazlasıyla mutlu ederdi. koruması gereken bir namusu var ve korumuş. ki senin de bunu yapman, kendini abuk subuk kadınlara kızlara açmaman sadece saadetine odaklanman o ilişkiyi mükemmele götürecekti. fazla geniş görüşlü olabilirsin ama şunu anlamalısın ki o kız ve onun gibiler evlenmeye değer. onlara güvenebilirsin. aldattın ve artık gelmez. yanlış yapmışsın.

• tabiki sensin. kendini kandırma sen aldattın.. yazık kıza :( üzüldüm .

• yuh be bu kadar olur birde aldattığımı düşünmüyorum demişsin ayıp be ayıp.

2|0
    0|0
    • gerçekten düşünmüyorum. sadece onunla yaşamadığım birşeyi başkasıyla yaşadım.

• allahım sen varya cinnet sebebisin rahatlığa bak ! senin gibiler yüzünden ne aşkkaldı nede saf duygular ! yazık ya utaç verici birisin senin gibi sevgilim olsaydı onunlaçıktığım için ben utanırdım

• sevgilin de başkasıyla yesin.

o zaman nasıl bakarsın bu olaya

3|0
    1|0
  • Sadece konuşsan neyse ama yakınlaşma olunca tabi ki de aldatma sayılır.

2|0
    0|0
    • konuşma paylaşım hiç olmadı. o kızların hiçbir şeyini merak etmedim ki ben.

• aynı şeyi o yapsaydı ?

1|0
    0|0
    • aynı şeyi o yapamazdı, yapsaydı zaten bu soru da sorulmazdı. ben de onunla yaşardım.

• aldatmamışsın.. dediğimi düşünsene

0|0
    0|0
  • Cok agir be herkes bilmek ister arkasından ne dolaplar döndüğünü ama hic kimse kaldıramaz kaldırılacak gibi degil üzüldüm em senin em kızın adına

0|0
    0|0
    • ben anlatırken bile bunu seni aldattım gibi düşünerek anlatmadım. çünkü duygusal hiçbir şey hissetmemiştim o kişilere.

• bence aldatmayıda geçmiş bu olay

2|0
    0|0
  • aldatmışsın :)

0|0
    0|0
    • duygusal olarak birşey hissetmesem de mi?

• kesinlikle aldatmışsın. eğer bakire biriyle tek eşli sürdüremiyorsan ayrılırsın ve başka ilişkilere bakarsın. ama hem pastam dursun hem karnım doysuna benzemiş biraz

• Aldatmışsın tabikide ve sevmemişsin yeteri kadar o herkese nasip olmuyor.. eğer gerçekten bağlansaydın asla yapmazdın.

0|0
    0|0
  • Aldatmadın, resmen düşmüşsün çok düşmüşsün.

La bu arada sen bana çok tanıdık geliyorsun sanki seni gördüm. Kadıköy gibi yerde geziniyor musun?

0|0
    0|0
  • ?Bence aldatmışsin hala seviomusun onu

0|0
    0|0
  • Yok sayilmaz sen haklisin.

Süpürgemi getirin bana.

0|1
    0|0
  • Aynı olayı birde kendini onun yerine koyarak düşün o zaman anlarsın yazık etmişsin :)

0|0
    0|0
  • resmen.aldatmissin ama:))

0|0
    1|0
  • aldatmissin ama durust birisn cidden tebrkler:)

0|0
    0|0
  • bu sözler aklima geliyo senin gibi adamlari görünce

yatmaktan baska ise yaramsin meslegini degis

Bağlama Ömrünü Duygularına

Bu Zamanda Aşk’a Bağlı Kalan Kim

Derinden Duymaya Çalışma Aşk’ı

Candan Sevilmeye Layık Olan Kim

Başıma Taç Ettim Saçım Ağardı

Işığımsın Dedim Gönlüm Karardı

Her Umut Gönlümde Dert Olup Kaldı

Kaybolan Ömrüme Layık Olan Kim

O Büyük Sevgler Bir Zamanlardı

Leylalar, Mecnunlar, Keremler Vardı

Zaman İnsanların KAlbini Çaldı

Candan Sevilmeye Layık Olan Kim

1|0
    0|0
  • Malesef düşündüğün gibi olmuyor o işler, düpedüz aldatmışsın :))

0|0
    1|0
  • biliyomusun bende böyle düşünüyorum eşimi aldattığım için ama doğru değil işte :(

0|0
    2|0
    • bu eş aldatmak gibi de değil, bizim aramızda öpüşme ve sarılma ötesinde hiçbir şey olmadı ki... cinsellik sıfırdı ama gerisi gayet iyiydi. evliyken eşin var, canın istedikçe her gün beraber olursun.

• Düşünsene, erkeklerinde koruması gereken bir bekaretinin olduğunu. Ve kızların olmadığını. Kız arkadaşın günü birlik erkeklerle birlikte olsa ve geçip karşına ııı şeey ben onlara birşey hissetmiyorum diye zırvalasa tokatı indirirsin diye düşünüyorum.

3|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok açık ve net aldatmadır. Bunu bakire olan kız arkadaşını 8.ayda aldatmış biri olarak söylüyorum :) Yani empati yapabiliyorum.

Makul bir gerekçe gibi gözükse de aldatmadır. Sonuçta her aldatmanın bir gerekçesi var değil mi? :) (İlgisizlik, cinsel soğukluk, fikir ayrılığı vs)

0|0
    0|0
  • Utandım be adamım senden

1|0
    0|0
  • aldatmadın tabi canım öyle şey mi olur altüstü 2-3 kız zikmekle aldatmak mı olur ltfen

3|0
    0|0
  • Sayilmaz. Su soruyu sor kedine ;

Eger sevgilimle iliskiye giriyor olsaydik yine de baska kadinlara gider miydim ?

Cevabin hayirsa bir sorun yok.

0|0
    1|0
    • Ayni seyi o yapsaydi diyenleri kafana takma. Kiz zaten bakireymis yani yapacak olsa seninle yapardi cunku sen zaten hazir ve nazirsin. Ama o yapmama yoluna gitmis, sen yapmak istemissin. Ee ne olacakti bunun sonunda ? Kiz bunu ongorememis mi ? Dunya'da ne kadinlar var sevgilisini kocasini eve baglamak icin yatakta p*rn stari gibi davranan. Ama bir o kadar da pasif kaldigi icin aldatilan var. Adalet diyorum ben buna.

• Aldatma olayına bakış açın süpermiş :))

0|0
    0|0
  • hiç sayılırmı ya hiç olurmu öyle şey sen haklısın

1|0
    0|0
  • Hadi geçmiş olsun sgfd

0|0
    0|0
  • aynı benim yaptığımı yapıyorsun :) aynı kafadayız problem yok yola devam :)

0|0
    5|0
    • o eksi vereni tahmin ediyorum ama neyse

Yükleniyor...