Bir kız size gay misiniz diye sorarsa cevap ne olur beyler ?

ya bir erkekten hoşlanıyorum çok değişik birisiydi oan şöyle bir soru sordum " biseksül misin eğer öyleysen lütfen söyler misin ön yargılı değilim sadece öğrenmek istiyorum " cevap olarak sadece gülen surat yazdı.bende anlamıştım dedim sonra " böyle bişey yazman ne ayıp gördükden sonra:)" dedi.bir kez sevişmiştik.

ARKADAŞLAR BU YAZIŞMALARDAN ONUN BİSEKSÜLE OLDUGUNU ÇIAKRTIRMIYIZ? SİZ OLSANIZ NASIL cevap VERİRDİNİZ?onun gibi güler miydiniz tersler miydiniz?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• güldüğüne göre "dalga geçiyorsun heralde daha önceden seviştik nasıl bir mantık bu sendeki" demek istemiş..

0|0
    0|0
    • ama ben gay misin demedim biseksüel misin dedim

• gay sadece erkelerden zevk alır bir seksüel hem erkek hem kadın değil mi

• erkek adama biseksüel denmez..erkekle kızla ortaya karma olmaz..

Erkekler Ne Diyor 18

• Biseksüelliğin ne olduğunu biliyor mu?

0|0
    0|0
  • Anlık bir mimik yapmış olabilir yanlış anlama, ben olsam bisex,gay ve seni üst üste kor havaya atar yere düşmeden napardım derdim.

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabın sizin sevişmenizin detaylarında çok rahat bulabilirsin eğilimlerine dikkat et aslında bu soruyu ona sorma ihticanını hissettiren şeylerin içerinde yatıyor net cevap diyorum byyy

0|0
    0|0
  • Biseksuelsem soylerdim...degilsem de "hayır degilim" derdim...:) bu kadar basit yani :)

1|0
    0|0
  • sorun yapma artık kocalarında kocası veya erkek sevgilisi olacak tıpkı osmanlıda olduğu gibi :) alışın gitsin

0|0
    0|0
  • bana böyle tanımadığım bir insan sorsa valla bayan erkek dinlemem yapıştırır suratına yumruğu kişiliğime hakaret olarak algılarım öyle giyinen ve davranan bir insan değilim çünkü

0|0
    0|0
  • boşu boşuna sormamışsındır sen o soruyu illaki efemine davranışları vardır sen sadece emin olmak için sormuşsun bence biseksüel o kişi

0|0
    0|0
    • evet e femine davranışları var

• seninle seviştiğine şükret :) belkide sen erkek olduğunu hatırlattın ona :)

• öğle mi diyorsun

• Ne gülmesi ya demekki gay insan güler mi saçmalama derim direk yani :D

0|0
    0|0
  • bi sexsüelse her iki tarafla çalışıyor işte... değilse seni kırmamak için şüphen mi var diyebilir di...

0|0
    0|0
  • Neyi gördükten sonra :)) görülünce gay olmuyor mu yani saçmalamıs. buyuk ihtimal biseksüel

0|0
    0|0
    • bende bunu sormuştum ama sadece gülen surat yaptı

• Yani normal erkek olsa buyuk ihtimal en azından biraz tersleme olurdu

• işte bende oraya takıldım

• Anadolu'nun yiğitleri dururken nerden buluyorsunuz bu .pneleri

0|0
    0|0
  • Sen benle daha yatmadın sanırım, der geçerim..

0|0
    0|0
  • kızı arkadaş olarak seviyosam gülerim sevmiyosam sorduğuna pişman ederim

0|0
    0|0
    • sevgili hatta evlilik yolunda ilerliyoruz

• 3 gün aynı evde kalıcaz mesajda uslu durmayacagını felan söğlüyor ama ne bileyim nasıl anlarım yaa

• 3 günde en az 4-5 kez sevişirseniz daha endişelenmene gerek yok.unutma her erkek bir değildir.bazıları günde 3-4 kez masturbasyon yapar bazıları haftada 1 bazıları ayda bir bu onun seksüel olduğu anlamına gelmez

• yok değilim derim ispatlarım da :)

0|0
    0|0
  • ispat etmek cok kolay...tenhada başbaşa kalalım derim D:

0|0
    0|0
  • Gülümsemeyeceğim kesin.

0|0
    0|0
  • kesin bisexuel ya da gaydir çünkü bisexuel olmayan birine bu soru sorarsan ya küfrü yiyersin ya da fena laf sokar, ben olsam dövebilirim de

0|0
    0|0
  • Bana böyle sorarsa sağlamasını yapabilirim ama onunda yardımcı olması lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• asdadsgfa adamın bütün psikolojisini bitirmişsin.

0|0
    0|0
  • Bi seksüelliği ya bilmiyo, ya salağa yatıyo..

0|0
    0|0
Yükleniyor...