Sabah ereksiyonu hiç olmuyor?

Arkadaşlar benim hiç sabahları penisim kalkik olmuyor. Ortaokulu bilmiyorum ama lisede falan hiç olmadi şimdi 23 yasndaym hala olmuyor, kendimi bildim bileli hep depresifim bu yüzden güçsüzlük oldugunu düşündüğüm icn olmuyor galiba. Sizce bunun nedeni ne olabilir ya çok korkuyorum evlenince sıkıntı yaşarım diye.
Yardımcı olun sizce ne olabilir normal mi? Çevremde arkadaşlarim kalkik oluyo diyor hep benim niye böyle?

Güncellemeler:
Sebep

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Google da araştır bir erkek uykudayken habersiz olarak bir kac defa ereksiyon geciriyormus belki de oluyodur senin haberin yoktur bir problem varsa da uyku yemek duzeniyle ilgili olabilir

0|1
    0|0
    • Rüyada bosalmak da ereksiyon sayılır mı?

En İyi Erkek Görüşü

• olmasın şart değil

0|0
    0|0
    • Herkesin oluyormuş kardes bnde niye olmuyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• gece tuvalete kalkıyormusun?
    ayrıca ne sıklıkla tuvalete gidersin (çiş)

dalga geçmek için değil ciddi ciddi soruyorum.

0|0
    0|0
    • Evet bazen kalkarim ama kışın çok fazla kalkiyorum 15-20dkkada bir üç dört kere cikmisligim oluyo bazen yazında oluyor ama kışın daha çok

• bu sorununun çözümüne birşey diyemem bu konuda ürolojiye gitmeni öneririm.

• Eyvallah saolasin ustam

• Ereksiyon sıklığının azalması ciddi sağlık sorunlarına delalet edebileceği gibi psikolojikte olabilir. Her ihtimale karşı bir ürologla bu konuyu görüşün derim. Hormonlarınıza bakar.

0|0
    0|0
    • Ne gibi sağlık sorunları olabilir

Yükleniyor...