Prezervatif ya da ertesi günü hapı ne kadar güvenli?

Yani prezervatif le cinsel ilişkiye giripte hamile kalma olasılığı nedir? ya da doğum kontrol hapı. (Gizli yapıyorum çünkü kızlar her soruya bir kulp takıyor)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• doktorumla konusmustum bunu sadece prezervatif kullanilirsa hamile kalinabilir nadir ama olabilir az daha tehlikeli, dogum kontrol hapi daha iyi ama oda tam 100% demeyelim cünkü hapi aldikdan sonra en az 4 saat Wc gitmemeli (buyuk)

en iyisi o yüzden cok iyi korunmak icin ikisini kullanmak..

ertesi gün hapini bilmiyorum ama 72 saat icinde olmasi gerek emin degilim alinirsa ise yariyodur :) ama en iyisi dedigim gibi hem prezervatif hem dogum kontrol hapi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• prezervatifin patlama olasılığı çok yüksek. doğum kontrol hapının olasılığı biraz daha az.

0|0
    0|0
    • İyide lateksten yapılıyo nasıl patlasınki. İçime korku düşürdün.

• ikiside iğrenç bence

0|0
    0|0
    • Nedenki kullanılmadığı zaman istenmeyen sorunlar ortaya çıkabiliyor

• birinde hissiyat ölüyo diğerinde midem bulanıyo deligibi

Erkekler Ne Diyor 4

• ERTESİ GÜN HAPI BİR DOĞUM KONTROL YÖNTEMİ DEĞİLDİR. AYDA SADECE 1 KEZ KULLANILABİLİR VE ODA KADININ HORMON YAPISININ İÇİNE EDER. PROSPEKTÜSÜNDE KULLANILMASI GEREKEN DURUMLARDA ŞUNLAR YAZAR. PREZERVATİF YIRTILMASI, TECAVÜZ VS.

ayrıca ertesi gün hapı kullanılırken ilişki sonrasındaki ilk 72 saat içinde alınması gerekli. ama tavsiye edileni ilk 12 saat. %85-%90 oranında gebeliği engelliyor.

prezervatife gelirsek yırtılma gibi durumlar olduğu için koruması %100 değil.

en güvenli doğum kontrol yöntemi ise doğum kontrol hapları %98 oranında koruma sağlamakta.

0|0
    0|0
  • Biberon ve prezervatif imal eden fabrikayı ziyarete giden adam ; Biberon yapılan bantta plastikin her şişirilmesinden sonra pat diye ucunun patlatıldığını , prezervatif imal edilen bantta ise plastik balonlarının 0nda birinin patlatıldığını fark etmiş , ustaya neden böyle olduğunu sormuş , usta demiş ki onda birini patlatmazsak bu biberonları satamayız demiş , prezervatif sağlam sa sorun yok , patlaksa çocuk yolda ...

0|0
    0|0
  • kondom sağlamsa güvenlidir ;)

0|0
    0|0
  • Sen genede dışarı boşal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...