Reglim gecikti ne yapabilirim?

Reglim 1 hafta gecikti. Hamilelik ihtimali desem son ilişkim bundan 5 ay önceydi ve boşalma gibi bir durum olmadı. Sonraki aylarda da reglim sadece 1 2 gün gecikerek oldu. Ama bu kez 1 hafta gecikti. Soğan suyu içsem bir şey olur mu sizce? Bu arada böbrek rahatsızlığım var soğan suyu zarar verir mi?

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Birkaç gün daha bekle olmazsa teste gir

0|0
    0|0
    • bizde bu problem genetik sanırım arada sırada bu kadar gecikme oluyor ama 2 3 yılda 1 kez yani. Kan ilacı vs kullanmaya başladım aceba onlar etkiliyor olabilir mi

• kortizon kullanıyorum yaklaşık 6 yıldır araştırdım yani şunlar çıktı; Kortizonun pek çok yan etkisi vardır ve bunlar, hemen daima uzun süreli tedavilerde ve yüksek doz ilaç kullananlarda ortaya çıkarlar. Bu etkiler tıpta Cushing Sendromu ismiyle bilinir.-Hipertansiyon-Diyabet (şeker hastalığı)-Miyopati (kas zayıflığı)-Osteoporoz (kemik erimesi)-Adet düzensizlikleri-Kıllanma-İştah artışı, kilo alma-İnfeksiyonlara eğilim (tüberküloz, mantar, virüs…)-Psikolojik bozukluklar (depresyon, uykusuzluk, taşkınlık, şizofreni ve epilepsinin ağırlaşması…)-Glokom (göz tansiyonu), katarakt-Deride atrofi (incelme), morarma, çizgilenme ve yarılmalar, sivilceler-Yüzde şişme ve yuvarlaklaşma (aydede yüz), sırtta yağ birikimi-Yara iyileşmesinin gecikmesi-Midede ve yemek borusunda ülser (yara) ve kanamalar-Hazımsızlık, şişkinlik, bulantı. Aceba kortizon nedeniyle mi oluyor

• Kortizon tedavisi ciddi tedavi etkilemiştir

En İyi Kız Görüşü

• böbreklerin hassassa bilmediğin şeyleri içme madem. hızlı yürüyüş, koşu, bisiklet gibi bir şeyler yap mümkünse. Hiçbirini yapamıyorsan evde bacak çalış ama eni konu yorulana kadar. Taban kasların çalışması yardımcı oluyor reglin gelmesine.

0|0
    0|0
    • o kadar araştırdım hiç bir yerde yazmıyordu. Gerçekten hem zararsız hem de sağlıklı deneyeceğim çok teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence olursun bekle.

0|0
    0|0
  • neden üzülüyorsunki

0|0
    0|0
  • Telefon aç bakalım neredeymiş

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • Bsii olmaz ama doktora demiş sağlık polikiliginigine git

0|0
    0|0
  • saçma sapan şeylere gerek yok istiyorsan soğan suyu iç ama hava değişi vs etkilemiştir.

0|0
    0|0
  • panikleme normal bir gecikme olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İmkansız hamile olman

0|0
    0|0
  • soğan suyu içmemelisin böbrek rahatsızlığın varsa

0|0
    0|0