Sürekli orgazm olmak seks bağımlılığı mı sizce?

ben 19 yaşında bakire bir geç kızım. ergenlik dönemim boyunca sürekli orgazm oluyorum. ve bu durumdan kurtulmak istiyorum. çünkü sürtünme yapa yapa cinsel organım tahriş oluyor. bu sex bağımlılığı mı ne nasıl yenebilirim bu durumu. çünkü artık yılmış durumdayım. yardım edin lütfen.

Güncellemeler:
Cevap Veren Herkese Teşekkür Ediyorum.

0|1
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• spor yap canım egzersiz yap bir çıktığın varsa da o seni rahatlatır zaten

0|0
    0|0
    • Evet Oda Olabilir. Çıktığım Yok Olsa Bile Beni Rahatlatmak Gibi Bir Şey Söz Konusu Bile Olamaz. İzin Vermem.

• Teşekkürler O Zaman Kitap Her Gün Okurum Onda Bir Problem Yok. Ama Birde Spor Yapayım Bakalım Yine Aynımı Olacak.

• aynı olmaz yor kendini

Erkekler Ne Diyor 14

• bu zamanda senin ellerini kollarını bağlasak yine oturduğun yerden sürtüp orgazm olmaya çalışırsın :) zamanla geçer merak etme

1|0
    0|0
  • ergenlik döneminde bu kadar istekli olman normal çünkü hormonlar tavan yapıyo ve birde bahar ve sen azıyosun...ama bunu kafanda bitirmen lazım isteğin olabilir ama yapmıyacam de ve geçer zaten bu kalıcı olan bişey değil geçici bir süre herkesin başına geliyor...

1|0
    0|0
  • Seni tahirk edecek konulardan ve kişilerden uzak durman yeterli yinede orgazım oluyorsan doktora çık .

1|0
    0|0
  • Kendini dizginlemeyi bilmelisin. Yapmayacağım artık deyip yapmamalısın. Birgün iki gün dene azalt onu hafta bire ikiye düşür zamanla düzene biner o...

1|0
    0|0
  • gencligindendir zamanla gecer hormonlarin en ust seviyede oldugu icin

1|0
    0|0
    • Belki De Öyledir. Teşekkür Ederim.

• bendede aynıydı sürekli mastürbasyon yapıyordum gunde enez 3 ya da 4 sefer yapıyordum simdi esimle bile 3 ya da 4 gunde birlikte oluyorum

• Meşgul olacak birşeyler bul.

0|0
    0|0
  • baytara git...

0|0
    1|0
    • Bende Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıklarına Git.

• ahahahaha ŞİKAYET BUTONU...

• Aynen Sana Şikayet Butonu Tıklıyorum. :D

• bende de oluyor bazen.Ergenlıkte tv de dansoz veya dekolte veren görmeyeydim,direk wc :) ama şimdi azaldı.İster istemez iş hayatı unutturuyor herseyı.

0|0
    0|0
    • Yani Bu Durumdan Kurtulmak İçin Kendime Uğraş Bulmalıyım.

• ugras derken masturbasyon değil :) ne bilim temizlik yap, gez, dolan aklına gelmez zaten..çalış dicem yaş falan bilemem.Yorulunca aklına bile gelmiyor.

• bnde 21 yaşında bakir bir genç erkeğim :)))) sorunun cevabını biilmiyorum ama ilk cümle güzeldi :)))

0|0
    0|0
  • sex yap. cevabımın kısa olmasınnnn...

0|0
    0|1
    • Sex Yapmam Ben Bakireyim Yazıyorum Görmüyor Musun?

• onu ben degil sen düşünceksin ki düşünmüşsün :) ben fikrimi soyledim

• Teşekkür Ederim O Zaman.

• yani farklı tamin yolları var

0|0
    0|0
  • olabilir. psiko tedavi görmelisin belkide. bu konuda uzaman psikiyatrist ile görüşmelisin.

0|0
    0|0
  • Bende 19 Yaşımdayım. Tamam Her gün Bende Masturbasyon Yapıyorum ama Bu kadar Atesli degilim. Sana ne olmus böyle... Sevgilinle Anal Sex yapmayı dene belki gecer

0|0
    0|0
    • Sevgilim Yok Benim Sex Yapmam Ben. :=0

• özele gel bir

0|1
    0|1
    • bornozuyla nuri alçoyu hatırlattın bana :)

• Gidin O Zaman Nuri Alço Filimi İzleyin. İyi Eğlenceler Dilerim.

• genclere yardımcı olmak gorevimizD:

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...