Sevgilinizin geçmişi sizi ne kadar ilgilendirir?

Sevgiliniz bakir/bakire olması geçmişinde kötü şeyler yapması insanların canını acıtması gibi durumlar sizi ne kadar ilgilendirir? Geçmişte kalmış diyenlerden misiniz yoksa aklından çıkaramayanlardan, sürekli sorgulayanlardan, huzursuz olanlardan mı?

0|0
1318

En İyi Erkek Görüşü

• benden öncesi değil benden sonrası önemlidir benim için

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• ask sevqı bu duyqular bacak arasında aranmamalı..

bı ınsanı sevıosan onun kalbıne dokunmalısın.. bacak arasına deqıl..

0|0
    0|0
  • Adi ustunde gecmis.. ne pismanliklar degistirir yasanani ne de baska bir sey.. simdiyi yasamak varken gecmise bu kadar takilmak niye.. ve bir insani kabul etmek, onu yargilamadan, elestirmeden oldugu her haliyle ve gecmisiyle kabul etmek degil midir.. guzel bir gecmis yaratmanin tek yolu an ı tadini cikararak yasamaktir.. simdinin kiymetini bilin lutfen..

0|0
    0|0
  • Bakirelik onemlı benım ıcın cunku o ılk heyecanı benımle yasamasını ısterım onun harıcınde el ele tutusmus yok opmus onlar hıkaye o kadar kusur kadı kızında da var

0|0
    0|0
  • bazı şeyler çok önemli didik didik ederim ama kabul ettikten sonra da dönüp açmam.

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye göre değişir eger ben temizsem temiz kirliysem şahsen kirli birisiyle olurum kirli olupta temiz birinin günahına giremem

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten seviyorsa geçmişini sorar. Affeder veya affetmez. Ama sevmiyorsa geçmişin umrunda olmaz.

0|0
    0|0
  • Geçmiş her zaman iz bırakır

0|0
    0|0
  • Bakirelik çok önemli eğer birini sevmeyi laik gördüysem onun bana ait olmasını istemek hakkımdır aklımda canlanır sinirlenir ama sevdiysem ilişkiyi etkilemez.

0|0
    0|0
  • Hiç ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • sonuçta sevgilim evlenmeyecez ya

0|0
    0|0
  • İkincisi ...

0|0
    0|0
  • Geçmiş geçmişte kalır da gözardı edilmeyecek ince noktalar da vardır.

0|0
    0|0
  • Sevgilim olcak kızın gelmişini geçmişini s..

0|0
    0|0
  • kocaman bir hiiiiiiç

0|0
    0|0
  • Ben sevgilim veya her kimse; Temiz bir geçmiş isterim, o da benden temiz bir gelecek...Gidip o güne kadar gününü gün edip sonradan gelip beni de kolleksiyonuna katamaz...Bekaret önemli..

0|0
    0|0
  • geçmiş geleceğin temintıdır...

0|0
    0|0
  • Ben bunu araba alım satım işine benzetiyorum.Dizel araç alırken 2.el düşünülmez acaba turbosu mu patladı km mi sıfırlandı aklımda deli sorular.Rot balans nasıl ön takımda sorun var mı takla mı attı vs. ama 0 km alırken için rahat oluyor.

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hepimiz birilerinin eski sevgilisi oldugumuzu goz onunde bulundurursak gecmisi o kadar onemsememek gerek...

Bir kisinin gecmisi degildir onu insan yapan yaptiklaridir, yasattiklaridir..

Gecmisini neden bu kadar deger veririz? Gecmisi bilmek o kisiyi farkli kilmayacak, size yaptiklarini yapacaklarini engellemeyecek...

Iliskinizi yasadiginiz bu gunde bile hic bir seyin garantisi yok iken gecmisi bilmek beni ona veya onu bana muhurleyip sonsuz kilmayacak...

Ne dun, ne yarin " BU GUNU" beni ilgilendirir. Bu dakikasi saniyesi ilgilendirir yanimda oldugu kadar onun yaninda oldugum kadar beni ilgilendirir cunku dun yoktum oda yoktu dun, yarin ne o nede ben olabilir!

0|0
    0|0
  • Hiç ilgilendirmez.

0|1
    0|0
  • Her ne kadar gecmis gecmiste kalmis desekte illa kafada hep bir soruu isareti ve suphe olur. Ben kabul ederim gecmisini onemsemem fakat o kisi gecmisinden farkli biri olmussa eskisi gibi degilse ve ona inaniyorsam eger kabul ederim gecmisini de onemsemem ama hem gecmisinde dolu kiz olup hal ayni sekildeyse hayatima sokmam

0|0
    0|0
  • 0 > Sıfır.

0|0
    0|0
  • geçmiş adı üsütünde geçmiştir ben yokken naptıgı benı ılgılendırmez sonucta benımde gecmısım oldu ondan once

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz, benden önce yaşadıklarıyla o kişi olmuştur zaten, sonrasına bakarım.

0|0
    0|0
  • Kadın geçmişini erkek ise geleceğini vaad eder eşine ..

0|1
    0|0
  • Bi önemi yok

0|0
    0|0
  • Sadakatsizliği yoksa geçmişi kendisiyle Allah'ı arasında olacak bişeydir.

0|0
    0|0
  • aklımdan cıkaramayıp sureklı sorgulayanlardan adamı cıldrtcak cınsten kı oyle kotu bısey yapmamasına ragmen :/bak yıne geldı aklıma .gecmıs onemlı yahu cok onemlı durust olmak sartıyla belkı hafıfe alınabılır ama ben kesnlkle bakır ısterm :)evlenılcek adam var evlenılmıcek adam var yanı kızlarda yok bır tek

0|0
    0|0
  • geçmiş geçmişte kalmıştır. geçmişine baktıkça geleceğinden tat alamazsın

0|0
    0|0
  • Ben ara ara aklıma getirip huzursuz ediyorum kendimi elimde olmadan ama sonuçta benim deyip kurtuluyorum bu düşünceden.

0|0
    0|0
  • bir insan 7 sinde neyse 70 indede odur. geçmişi önemsemezsen üzülürsün

0|0
    1|0
Yükleniyor...