Evde çıplak yatarken karşı komşunun sizi izlediğini görseniz?

Havalar o kadar sıcak ki evde kimse yok siz de çırılçıplak yatmaya karar verdiniz bir süre sonra camın açık olduğunu ve karşı komşunun sizi hayvan gibi izlediğini farkettiniz. Kalkıp camı kapatamazsınız çünkü daha kötü bir görüntü olur ne yaparsınız?

0|2
1156

En İyi Erkek Görüşü

• karisi komsum 65 yasinda ya olmasin oyle bisee kari kocalar mature sevmem :(

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• Molotof atarım büyük ihtimalle

1|0
    0|0
  • Komşu umrumda değil , hasta oldum çıplak uyumaktan

1|0
    0|0
  • üstüme pikeyi örtünür öyle kapatırım camı bacayı.

1|0
    0|0
  • İzlesin benlik sorun yok :)

1|0
    0|0
  • bende çok sık karşılaşıyorum bu durumla ama bana öyle hayvan gibi bakmıyorlar tabi :) Üzerime örtecek bişiler alıp gidip perdeyi çekiyorum o kadar :)

1|0
    0|0
  • başıma gelmişti bir defa.

1|0
    0|0
  • Yani bilemedim ben şimdi. Benim karşı komşu cillop gibi hatun. Ne desem ki :D

1|0
    0|0
  • Kalkar iiice hosteririm bide lazimsa uzatayimmi die sorarim

1|0
    0|0
  • ben yanına gıderım onun bırlıkte yatarız bızı ızleyemde kadın dımı

1|0
    0|0
  • Ufaklığı sallarım karşılıklı davet ederim ev müsaitse

1|0
    0|0
  • İzleyemez

0|0
    0|0
  • İzlerse izlesin derim :D

0|0
    0|0
  • kendini bizim yerimize koy bakalım biz ne yapsak daha iyi?

0|0
    0|0
  • Ben cirilciplak yatmayacagima gore hicbirzaman , problemde yok

0|0
    0|0
  • Evde perde mi yok? Madem izlenmekten rahatsız olunacak, ille de çıplak yatılacak; neden önlem alınmıyor?

0|0
    0|0
  • En fazla donla dolaşırım. O da benim sorunum olmaz.

0|0
    0|0
  • N kdr aciz bir soru Cvp şu orda oylece yatarım hıc bişey olmamış gibi. Ve kendını bana ziktirmeye karar verincede çağırırım 😂

0|0
    0|0
  • Yatmam

0|0
    0|0
  • çok ayıppp ama..

0|0
    0|0
  • Senin ananın avradının geçmişten çocukluğu getiri s. ker kaçarım p. ç derim g. tümü döner uyumaya devam ederim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

11 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayvan gibi açarsam perdeyi, pencereyi adamın da hakkıdır hayvan gibi bakmak.

0|6
    0|0
    • ay ne saçma konuşuyosun perdeyi açık unutmuş olamazmı belki fark etmedi açık oldugunu bilse çıplak yatmıcak herhaldeee

• bir bıkmadınız şu sorulardan be!

1|0
    0|0
  • Cam açıkken çıplak durmam. Fark edilir herhalde dalgınlığa gelmez bu.

0|1
    0|0
  • Mümkün değil gözükmesi

0|2
    0|0
  • Bende bir kere olmuştu biliyor musun. Çok iğrenç bir duygu. Bir de apartmanlar birbirine ćok çok yakın.

0|0
    0|0
  • Umruma takmam

0|0
    0|0
  • Odana kac

0|0
    0|0
  • üstüme biişey örtmeye çalışırım örter ve cama gelip adama saydırırım çok fena bozarım senin anan bacın yok mu milleti niye dikizliyon şerefsiz sapık derim faalannn

0|1
    0|0
  • Bazen yasiyorum bunu tam ciplak olmasada kulotla falan yatarken yuruyup mutfaga geciyorum balkonlarin kalabalik oldugunu farkedince hemen panjurlari indiriyorum

1|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...