Kadınlarda "Squirt" (fışkırtarak boşalma) olayını yalan zannedenler , konu hakkındaki düşünceniz şimdi nedir ?

urazyjazzy
Hepiniz o kadar komiksiniz ki . İnsan biraz dil öğrenir ya da cinsel bir danışman doktora başvurur doğrusunu öğrenir. Ama kimseyi suçlamıyorum bizim kültürümüzdeki baskıcı tutum yüzünden herkes cahil kalmış ve de kimse bırakın araştırmayı bu konular hakkında konuşmuyor bile. Ulan cinsellik hayatın bir parçasıdır. Cinsel mutluluğunuz hayatı etkiler. Squirt dediğiniz orgazmin kadınlardaki en son noktasıdır. Ve de size bilimsel verileri açıklayayım o zaman. Kadınların %75 ı bu şekilde boşalabilme potansiyeline sahiptir. Ve de doğru şekilde yapıldığı takdirde çıkan sıvı ne idrardır ne de yapışkan bir sividir. Çişle aynı kanaldan çıkar ama çıkan sivinin yoğunluğu daha çok glikoz ve de benzeri maddelerden oluşur. Zevk suyudur. Size şimdi burada biyoloji dersi verecek değilim. Ben böyle kadınlarla hem burada hem de yurt dışında oldum. Nasıl yapılması gerektiğinide biliyorum . Zaten idrar olmadığını renginden ve de kokusundan anlarsınız.. Bunu yapacak kadın yeterince kafasını rahatlatırsa isterse her 5 saniyede bile yorulana kadar gelebilir. Ve de yaşayabileceği en büyük hazdır. Sizin p*rnolarda gördüğünüz şey de kendini bu konularda profosyonel denecek kadar iyi eğitmiş vücudunu tanıyan ve ona hakim olabilen kadınlardır. Bilmediğiniz görmediğiniz şeylere hemen damgayı yapıştırıveriyorsunuz.. İnternet bunun için var . Araştırmaktan korkmayın. Yabancı diliniz var ise asıl daha kolay böyle geri kafalı yorumlar içermeyen bilimsel açıklamaları bulabileceğiniz siteleri bulmanız daha da kolay
Güncellemeler
+1 yıl
Sevgili uyeler, birseyi bilmediginiz ya da yasamadiginiz icin onu agresif bir sekilde inkar etmeniz ne size ne de cevrenize bir fayda saglar. Ben bunu hayatim boyunca sayisiz defa yasamis biriyim en cok da en son kiz arkadasimla.O yuzden bana bir sey kanitlamaya calismayin. Ben bu konuda sadece deneyimlerimle degil arastirmamla da bilgi sahibi oldum. Tavsiyem buraya agresif yorumlar yazacaginiza bir cinsel saglik uzmanina basvurun ya da guvenilir bilimsel internet sitelerinden arastirin...
Kadınlarda "Squirt" (fışkırtarak boşalma) olayını yalan zannedenler , konu hakkındaki düşünceniz şimdi nedir ?