Kadınlarda "Squirt" (fışkırtarak boşalma) olayını yalan zannedenler , konu hakkındaki düşünceniz şimdi nedir ?

Hepiniz o kadar komiksiniz ki . İnsan biraz dil öğrenir ya da cinsel bir danışman doktora başvurur doğrusunu öğrenir. Ama kimseyi suçlamıyorum bizim kültürümüzdeki baskıcı tutum yüzünden herkes cahil kalmış ve de kimse bırakın araştırmayı bu konular hakkında konuşmuyor bile. Ulan cinsellik hayatın bir parçasıdır. Cinsel mutluluğunuz hayatı etkiler. Squirt dediğiniz orgazmin kadınlardaki en son noktasıdır. Ve de size bilimsel verileri açıklayayım o zaman. Kadınların %75 ı bu şekilde boşalabilme potansiyeline sahiptir. Ve de doğru şekilde yapıldığı takdirde çıkan sıvı ne idrardır ne de yapışkan bir sividir. Çişle aynı kanaldan çıkar ama çıkan sivinin yoğunluğu daha çok glikoz ve de benzeri maddelerden oluşur. Zevk suyudur. Size şimdi burada biyoloji dersi verecek değilim. Ben böyle kadınlarla hem burada hem de yurt dışında oldum. Nasıl yapılması gerektiğinide biliyorum . Zaten idrar olmadığını renginden ve de kokusundan anlarsınız.. Bunu yapacak kadın yeterince kafasını rahatlatırsa isterse her 5 saniyede bile yorulana kadar gelebilir. Ve de yaşayabileceği en büyük hazdır. Sizin p*rnolarda gördüğünüz şey de kendini bu konularda profosyonel denecek kadar iyi eğitmiş vücudunu tanıyan ve ona hakim olabilen kadınlardır. Bilmediğiniz görmediğiniz şeylere hemen damgayı yapıştırıveriyorsunuz.. İnternet bunun için var . Araştırmaktan korkmayın. Yabancı diliniz var ise asıl daha kolay böyle geri kafalı yorumlar içermeyen bilimsel açıklamaları bulabileceğiniz siteleri bulmanız daha da kolay

Güncellemeler:
Sevgili uyeler, birseyi bilmediginiz ya da yasamadiginiz icin onu agresif bir sekilde inkar etmeniz ne size ne de cevrenize bir fayda saglar. Ben bunu hayatim boyunca sayisiz defa yasamis biriyim en cok da en son kiz arkadasimla.O yuzden bana bir sey kanitlamaya calismayin. Ben bu konuda sadece deneyimlerimle degil arastirmamla da bilgi sahibi oldum. Tavsiyem buraya agresif yorumlar yazacaginiza bir cinsel saglik uzmanina basvurun ya da guvenilir bilimsel internet sitelerinden arastirin...

0|1
910

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu durumu yaşıyorum. Biliyorum çıkan kesinlikle idrar değil fakat hala daha bilmedikleri şeylerle ilgili ileri geri konuşuyor çok can sıkıcı bir durum. Alınan zevki bilselerdi ağızlarını dahi açamazlardı. Tıp öğrencisi olduğunu söyleyen bir şahıs kesinlikle inkar ediyor bir de üzerine jinekoloğa gitmemi aksi halde ilerleyen yaşlarda sorun olacağını söylüyor.. Bu insanları anlamıyorum bu konu üzerinde ciddi araştırmalar yapılmalı. Kestirip atıyorlar hemen hadi erkekler kendileri yaşamıyor inkar edebilirler, kadınlara ne oluyor da kesinlikle yok öyle bir şey diyorlar. Bunu diyebiliyorlarsa onların aldığı zevkten şüphe ederim...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Idrar kanalindan ciktigi bilgisi yanlis.klitoris ardinda bulunan halk dilinde g noktasi denen kesecigin icindeki sivinin disa aktarilmasidir bu noktaya idrar yolundan ulasilamaz.

Vajinal kaslarini kontrol edebilen her kadin da yapabilir fakat partnerler birbirini iyi tanimali, birbirinin vucuduna asina olmali. Kimilerinde dsaridan bakinca fiskirma degil damlama seklinde olabilir bu nedenle squirt ani cok net anlasilmaz.yasanabilecek en buyuk hazdir da yanlis.coklu orgazm denen daha buyuk bir haz var fakat bunu yapabilmesi icin kisinin kendini kaybetmeden sevisiyor olmasi gerekli ki bana gore kisi iliski sirasinda kendini kontrol edebiliyorsa zaten yeterli zevki almamistir. Aslimda en buyuk haz askla olan sekste yasanir sehvetle olanda degil

2|2
    1|0
    • O senin bahsettigin Clitoral orgazm. Ikisi farkli seyler uzgunum. Dersimizi iyi calisalim ondan sonra yorum yapalim.Sen sahsen anladigim kadariyla gormemissin mevzuyu canli olarak sana dns adresin ayarli ise acik ve net bir sekilde gorebilecegin bir link yollayayim. link

• Savundugum sey kegelin faydalari oldugudur.squirt (fiskirma) idrar kanalindan gelmedigidir.en cok haz veren seyin squirt olmadigidir.vajinal ve klitoral orgazmin farkli oldugudur.bir seyi savunuyorsqm deneyerek test etmisimdir.sizde test edip aksini ispatlayin.

• Son soyledigimi yapamiyorsaniz korler sagirlar birbirini agirlar sozunu yerine getirmeye yorumumu guncellemeden devam edin.

• Her 1000 kadindan birinde var ve o 1i de benim. Guzel gibi.

0|4
    8|0
    • vay be ben ne kadar da sansliymisim o zaman bana 4 tanesi denk geldi. O zaman senin hesabina gore 4000 kadinla yatmisim. Evet bir sure sonra saymayi biraktim ama 3 basamakli sayilara dahi ulastigimi bile zannetmiyorum ;)

• Squirtlerimin malzemesi aha da bu maymoş <3

• Ne kaa güzel.

• böyle birşey var evet yok diyen yaşamadığı için yok sanıyor boşver...

0|3
    1|0
    • Aslında işeyeceğini zannedip vazgeçiyor :)) yazık yau üzüldüm şimdi :(

• saçmalık idrardan başkada bişi dğeil bu siz kendinizi kandırmaya devam edin.

1|2
    1|2
    • Sende işeyeceğini zannedip yapmayanlardansın anlaşılan :)

• tatlim profilime bakarsan ben erkegim, Ve de bunu sayisiz kere yasattim sorumdan da anlayabilecegin gibi

• şikayet edin şu ahlaksızı ! seks videolarını git tek başına izle

2|1
    1|1
    • Evet sana gore cinsellik sadece p*rnodan ibaret ne aci, bir videoyu dahi bir sey ogrenme amacli izleyemeyecek kadar bagnaz kafali insanlarsiniz...Burasi cinsellikli ilgili bilgilerin paylasildigi bolum, o zaman hepimiz p*rnolardan bahsediyoruz . su kafalarinizi acin biraz...

• ogrenmek istemeyenler o zaman bu soruya girmeyecek. Kendi inatci tavirlariyla hayatlarina devam edecek. Ataturk de halk cahil diye ogrenemezler diye reformlardan vazgecseydi su an Afganistandan bir farkimiz olmazdi. Medeni ulkelerde ilkokuldan itibaren cinsel egitim dersleri veriliyor ve de cinsel mufredata nasil daha fazla cinsel konu katabiliriz de cocuklarimiz genclerimiz neyi nasil yapmalari gerektigini bilirler diye tartismalar icersindeler.

Heyecanli Gorunmek derken ?

• Az konuşup öz konuşmayı denersen kendini daha iyi ifade edebilirsin

• tamam şekerm sakin ol

1|0
    0|0
  • isteyen kendi araştırır sanane milletin derdinden

1|0
    0|1
    • Cok sayin sevgili gizli kullanici; burasi bir paylasim platformu , ve de cinsellik kismindasiniz unutmayiniz. O zaman bu bolumde ne isiniz var eger kimsenin hayati sizi ilgilendirmiyorsa ...

• Agac yasken egilir sozu sadece defter kalem tutmayla alakali degil bu hayatta...

• hotdog resmini değiştirmiş nasıl eğittiğini nasıl kötü örnek olduğunu gör

• Peki bu nasil yapilabiliyor?

0|0
    1|0
    • Bunu tek başına yapabilen bayan görmedim. Partner gerekiyor şu açıdan. Sen yaparsın ama affedersin idrar yapacağını zannederek durdurursun kendini. Birde aşırı zorlanmak zorunda kaldığın için tahriş edersin kukuyu. Yanlış anlama orayı sürekli ıslak tutacak bir organ gerek ve Buda dil dir...

• Malesef bunu ceviremem birkac cumleyle aciklayamaz misin?

• oncelikle partnerin seni rahatlatmali ve de sen sex oncesinde cis yaparak cikacak sivinin zaten cis olma ihtimali olmadigini kendine kanitlamalisin. Ondan sonra partnerin senin clitoral bolgendeki G noktanla cok yavas bir sekilde diliyle oynamali, nazikce daha sonra gerekirse parmagayla da senin vajinanin icindeki G noktana da baski yapabilir. Butun bunlar olurken sen de kendini olabildigince rahatlatmali ve de sanki cis yapacakmissin hissi gelince kendini birakmalisin. Ozetle bu ilk sefer icin.

Erkekler Ne Diyor 10

• Hem uzman olarak hem dil bilerek bu link teki bilgiyi senin çevirmeni ve buraya yazmanı umarım . :

Squirting is involuntary urination, so it comes from the urethra. It happens due to extra pressure being put on the urinary tract during vaginal stimulation/orgasm. There is no such thing as female ejaculation. The female body does not have any glands large enough to hold enough fluid to squirt. There is only one place it can come from and that's the bladder.

Girls sometimes think it is not pee because it doesn't smell like it and is clear, but that's because they tend to urinate before sex/masturbation, so the urea content of their urine is then low when they squirt. Of course, lubricating fluid is produced too, but only in small quantities that could only seep out, and it is usually has whitish tint.

Ben çevirdim tam olarak , hem konuda uzman olarak hem bir dil bilen olarak. Özetle söylemek gerekirse, söylediklerin kadın anatomisine tamamen ters ve olanaksız. Her nereden aldınsa bu bilgiyi , tamamen yanlış ...

Buyur çevir sen

1|0
    1|0
    • Squirting ( fışkırtma) istemsiz işemedir ve idrar kanalından gelir. Vajinal uyarı esnasında aşırı baskı nedeni ile oluşur. Kadın boşalması diye birşey yoktur. Kadın bedeni bir akışkanı fışkırtmaya yetecek kadar keseye sahip değildir. Sıvının geldiği tek yer vardır o da mesanedir. Kızlar bazen bunun sidik olmadığını , kokusuz ve berrak göründüğü için düşünse de sebebi sex ya da masttan önce işediklerinden mesane içeriği düşüktür.Tabii ki diğer yolda kayganlaştırıcı da oluşur ama beyaz ve çok azdır

• Biz bu anatomileri 2 yıl okuduk ... Yahoo answers'daki de doğru olduğu için örnekledim de sen gene de kafana göre takıl

• Benim bildiğim bana yeter , fazlasına vatan ya da millet adına ihtiyaç yok . Bu arada bu p*rno linklerni istemli olarak vermeye devam edersen sorunu kaybedebilirsin , istersen bu konuya bir son ver , kim ne isterse yapsın ya da yapamasın bunda ısrarının da anlamı olduğunu sanmıyorum

• Yani olay nedir? Bu dil biliyorum kadını fiskirttirıyorum bilmem ne yapıyorum ayağına reklam yapma burda. Bir akıllı sen değilsin. Bunu ilk sende keşfetnedin bu neyin havası. Birşeyler okumuş öğrenmişsin uğraşmış yaşamışsin da bu sana bu yazdıklarını söyleme hakkı vermiyor. Kimin neye inanıp inanmayacagı neyi yaşayıp yaşamayacagı sana kalmamış. Böyle çok renkli kalabalık ortamlarda ilgi görmek için bu denli çırpınma madara olursun sonra. Konuya gelecek olursak kendini yırtarcasina bir mucize bulmuşcasina anlattığın şeyle şahsım adına tanisali yıllaaaar oldu. Tarif etmişsin biraz ama bana göre reklamlı bir tarif gibi olmuş. Olay basit ve net. Ön sevişmenin tatmin edici olduğu bir ilişki de birleşme esnasında özellikle vajinanın üst kısmına yani kabaca göbeğin altına aynı tempoda belirli bir temas halinde durum kendiliğinden oluşuyor. Bunu bu kadar büyütmeye abartmaya gerek yok.

2|1
    0|0
    • Sevgili AbsLt , benim niyetim reklam yapmak degil bilgi paylasmak. Bu yazdigim soru , bu konu hakkinda bu forumda okudum 10 larca sacma sapan soru ve de yorumlar yuzunden yazma ihtiyaci hissettigim bir soru. O yuzden uslubumun sebebi budur. Benim reklama degil daha az cahil bir topluma ihtiyacim var ki bir yerde muhabbet edildiginde komik komik insanlarla karsilasmayayim. Cunku kendi cinselligini merak edip arastirmayan bir toplumdan bir bok olmaz. Cinsel saglik huzurlu ir psikolojinin temeli.

• Git bir abdest al lem

2|0
    0|0
  • benimde başıma geldi adam haklı beyler...erkeğe de bakar bu iş

0|0
    0|0
  • Tamamda dostum niye bağırıyon :) tek sen değilsin bu şelaleyi keşfeden ;)

1|0
    1|0
    • Hocam o kadar cok cahil cueyla yorumlar okuyorumki bu forumda kendime engel olamadim ;)

• yapamayanlar numara diyor işte.kafasını veren yapar

0|0
    0|0
  • aga ozaman anlatta bu iş nasıl yapılıyor bizde bilelim.

0|0
    0|0
  • ne uğraşacam anasını satim. bn kendi işime bakarım. normali bittide fışkırması kaldı:)

0|0
    0|0
    • senin gibilere Egoist diyoruz . Kadinin ne hissetigi ile ilgilenmiyen erkekle kadinlar neden ilgilensin. Bence en kisa zamanda bu egondan kurtul yoksa arkandan kimse seni iyi bir sekilde hatirlamaz. Buna da umurumda degil diyosan zaten sana daha fazla diyecek lafim yok...

• la olum bir sakin ol yaa. zaten bir dunya saçmalamışsın soruda. bide bilimselmiş bilmemneymiş. o fışkırdıgını ıddıa ettıgın sıvı ne oyleyse. nerede uretılıyo nere depolanıyo. anatomık olarak soyle sen bunu

• Evet ben bir kadında görmüştüm. Çok ilginç gerçekten de, şaşırmıştım.

0|0
    0|0
  • var.hepsinin altına da yazdım var diye. benim başıma sadece bir kere geldi,senin gibi bildiğimden falan da değil,öyle bodozlamaydı,ama oldu.ben yaşadım bizzat

0|0
    0|0
Yükleniyor...