Her yerimde erkek tüyleri gibi tüyler var ve 6 aydır adet olamıyorum doktora gideceğim yarın doktor tüylerime bakar mı?

Arkadaşlar yarın için randevu aldım doktor erkek tüyler var vücudumun her yerinde bacaklarımda göbeğimde göğüs aramda bunlardan rahatsızdım zaten ve şu anda temiz değilim ayrıca adetlerimi hiç düzenli olmadım bugüne kadar 20 yaşındayım çok çekiyorum sizce doktor açar tüylerime bakar mı? Bu durumu yaşayan var mı benim gibi önerileriniz neler?

0|1
4|8

En İyi Kız Görüşü

• yani ulturasyonda yumurtalıklarına bakacak cihazı kasıklarında gezdirecek tamamen çıkartmasanda göbek bölgen açık kaldığından haliyle gorecektır

0|0
    0|0
    • Bunun bir çaresi yok mu ya

• Evet erkek kılları gibi kalın sert uzun

• hiç aldın mı kökten jilet kesinlikle uygulama san tavsiyem lazere gitmen kökden çözüm olması lazım tabi bu biraz maddiyatada bakıyor birde tavsiye edeceğim doktor eldivenleri varya onları kulla çek kökden gelsin bir süre sonra seyreldiğini fark edeceksn

Erkekler Ne Diyor 8

• Randevunuzu iptal ettirip, jinekoloji polikliniğinden internetten bir bayan doktor için yeni bir randevu alana değin bakımınızı yapın. Randevu Türkiye çapında https://mhrs.gov.tr/ linkinden ve çevrimiçi sistemden yapılır. Polikistik over sendromu olabilir. İnternetten araştırabilirsiniz. Evet, doktor mutlaka bakacaktır. Cildiye polikliniğine mi randevu almıştınız? Yine, bakılır.

1|1
    0|0
  • Pko var sanırım sen de. Tüylenmeyi göstermen de fayda var zaten.

0|0
    0|0
  • 4 aydır niye doktora gitmedin

0|0
    0|0
  • ben erkektim kestiler doktor bey dersin laksfjlwjg

0|0
    0|0
  • Nerelerinde oluyo... ?

0|0
    0|0
  • Ne desek bos ama galiba hormonal bozukluk var sende

0|0
    0|0
  • Hormon bozukluğu

0|0
    0|0
  • Ben bakardım orda vajınanda var mı tuy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Elbette muayene ederken görmek isteyecektir. Ki gerekir çünkü teşhisi doğru koymak durumunda. Siz kendinizi hekimlere teslim edin. Doktorların önünde secde bile edilir...

0|0
    0|0
  • Hormonal sıkıntın var bakacak tüylere

0|0
    0|0
  • Göstermek istemiyorum dersen bakmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...