Erkekler, sorum birazcik banal olacak ama yine de sormak istiyorum.. siz kilo alinca penisinizdende aliyor musunuz?

soru basligi yeterli herhalde..

0|3
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Yok ya ne alakasi var penis kastan olusur (: ayrica kilolu gobekli erkeklerin benisi 2 veya 4 cm civari iceri kaciyormus gobekten dolayi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır almazlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hayır penisten kilo alınmaz.

1|0
    0|0
  • Hayır kilo alınca tersine penis daha küçük gözükür yağ bağlıyor vücudun, gömülüp kalıyor sonra malum organ

1|0
    0|0
  • Penisten almazsin kök kismina dogru yag birikir sadece orasi etli tombul bir yapi alir kasik kisminin oldugu yer yani

1|0
    0|0
  • alt karın bölgesi ne kadar az yağlı ise o da o kadar büyük duruyor, kilolu yani yağlı olursa o masum küçük bir hale bürünüyor :D

1|0
    0|0
  • yok o almaz

1|0
    0|0
  • yokkkkk

1|0
    0|0
  • Penis bölgesi yağ bağlar sünnetli Penis bile sünnetsiz gibi görünüyor içine kaçar Penis baş sünnet derisi içine kaçar

1|0
    0|0
  • ha ha haaa nerde o günler keşke alsak valla :) tam tersine içine gömülür.

1|0
    0|0
  • penis kilo mu alırmış ya yaş toplar etrafı oda gömülür küçük görünür mesela

1|0
    0|0
  • Yok zaten sisman erkeklerin penisleri daha kucuktur derler 😊

1|0
    0|0
  • kılo alınca penıs kuculur kaybolur goremezsın yukardan bakınca

1|0
    0|0
    • o göbegin büyümesinden olmasin mi?

• olabilir ama istemiyorum yinede.. yorumlarin icin tekrardan tesekküreler :)

• ben burdayım mesaj bekıyorum ya da gızlıden cık ben yazayım tanışalım kısmetın nerde olduğu belli olmz

• Hayır

1|0
    0|0
  • Çok kilo alan insanlar nerede diye aradığı oluyor. Vucüt büyüdükçe o daha küçük görünüyor

1|0
    0|0
  • Yani erkek arkadasın kilo almasın sorunun amacı buysa :))))

1|0
    0|0
  • Hiç bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • Yok canim. yaglaniyo ya penisi kapatiyo penis kucukuyo

1|0
    0|0
  • Kilo alırsam 4-5 kilo penisimin ereksiyon kalitesi azalıyor gözlemledim bunu ama 3-5 cm değil 1-2 cm en fazla 23 cm se 22 veya 21 oluyor 22 ise 21cm veya 20 cm zayıfken 23 cm yaklaşık veya biraz daha büyük

1|0
    0|0
  • yok ya ne alması oyle birşey yok ki normal

1|0
    0|0
  • kilo penisi kısaltır yag yuzuden. gözle gorulur bir değişim olmaz uzun sureli kalınlasma durumu

1|0
    0|0
  • He alıyoruz. :P

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu nasıl bir şey canım ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...