Sizce hamile miyim?

18 yasindayim. en son reglim 29 nisanda oldum. sevgilimle iliskiye girmedik. bosalmadi da. ama surtunduk. zevk suyu vardi yani ve iceri girmis olma ihtimali cok yuksek. ustelik bakireyim. 14 mayista yasandi bu ilk kez. ondan sonraki reglimi de 27 mayista oldum. bu normal reglime gore daha koyuydu daha topak topakti. 14 mayistan 17 gun sonra kan testi yaptirdim. negatif cikti. ama o surec icerisinde hicbi sey yemedim, hormonlarin kana karismasi olayi gecikmis olabilir ve 27 mayista oldugum reglin ustune gorme olmasindan supleniyordum. bu ay regl olamadim. goguslerimde ve karnimda siskinlik var. cok stresim. tekrar kan testi yaptirmayi dusunuyorum. sizce hamile miyim var mi boyle bisey?

1|1
19|30

En İyi Erkek Görüşü

• Hz Meryem'in izindesin, erkek olursa isa koy ismini geleceği parlak olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

• Değilsin.

0|0
    0|0
  • Hayır olamaz. Stres yaparsan gecikir zaten

0|0
    0|0
  • Mümkün değil. .

0|0
    0|0
  • Hormonların kana karışmaması gibi birşey olamaz. Yinede için rahat olsun bence değilsin.

0|1
    0|0
  • Hamile değilsin

0|0
    0|0
  • Degilsin
    Bida yapma korkuyonuz sonra

0|0
    0|0
  • Zevk suyunda bile sperm olabilirmiş kalmissin sanki 😕

0|0
    0|0
  • Imkani yok canım ne hamilesi.

0|0
    0|0
  • Sanmam ama test yap

0|0
    0|0
  • Degilsin icin ferah olsun canikom yani mumkun degil hamilelik

0|0
    0|0
    • eminsin degil mi

• iyi ki senin gibi insanlar var ya allah senin yoluna engel cikarmasin ne istiyosan versin. gece gece rahatlattin beni

• Amin canim allah razi olsun bitanem benim icin ferah olsun cunku durum belli yol belli hatta normal vajinal iliakide bile bosalinca biraz bekleniyo ve belde yastik oluyki sperm ulassin yerine bosalir bosalmaz kalkinca bile tutmama durumu olusuyo oyle husrna ugrayan cok var hatta sperm degeri dusuk yok kusurlusun tartimsasi bile olusuyo oyuzden daha cok etken sayabilirim ☺😚

• Hamilesin kesin yani

0|0
    0|0
  • biz bir şey desekte doğru olmaz sen tekrar git bir test yaptır sonucu da bizimle paylas merak ettim

0|0
    0|0
  • Sokana sor.

0|0
    0|0
  • Sacmalama hamile kalan insan regl olmaz sen bir kere regl olmuşsun
    Ayrıca kan testi yaptirmissin birşey yemedin diye hormonların kana karışmaması diye birşey de olmaz
    Sadece stres yapmissin takıntı yapmayı birak hamile filan değilsin
    Buna eminim

0|0
    0|0
  • Olabilirsin

0|1
    0|0
    • kan testi yaptirmamda yarar var oyle degil mi? hem 43 gun falan oldu bir sey varsa cikar kan testinde di mi?

• Hayır değilsin

0|0
    0|0
  • Ben 4 ay olmamistm yas hormon ve sikinti1 geciktirmistir endişeye kapilma

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...