Biz kendimizi kaybedince siz ne hissediyorsunuz?

Uzun bir ön sevişmeden sonra sevişmeye başlamışsın. Pozisyondan pozisyona geçiyor, uzun öpüşmelerle dolu dolu anı yaşıyorsun. sevgilin boşalmış ama sen bir türlü boşalamıyorsun. zevk alıyorsun, sertliğinde yerinde ama bir türlü boşalamıyorsun.

bu durumda biz erkekler genelde sinirlenir ve sevgilimizi (sanki onun suçuymuş gibi) daha sert ve zorlayarak sevişmeye başlarız. sanki intikam alır, ceza vermek ister gibi...bu saçma ruh halinde hem boşalma isteği var hem de zaten boşalamıyorum bari anı daha yoğun yaşayayım duygusu da...kendimizi kaybeder gibi sert, yoğun, şiddetli dakikalar başlar.

biz erkekler böyle delirmiş ve kontrolsüzce güç kullanmaya başlamışsak neler hissediyorsunuz? rahatsız mı oluyorsunuz? bizi durdurmak mı içinizden geçiyor? yoksa anı yaşamak mı? hala zevk alıyor musunuz?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• öyle bir sıkıntıya hiç düşmedi ki :) her zaman memnun ederim :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• nedenini bilmiyorum ama bazen aşırı sert oluyo öperken dudağımı ıssırıyo falan hele bide içimdeyse geriye çekilip çaaaaat diye bi şaaaapıyoooo xD ölüorum çok hoşuma gidiyo bazen saçımdan tutuyo duvara yapıştırıyo her vuruşunda refleks olarak kendimi ileri çekiorum onu engellemek için belimden tutuyo falan çokhoşuma gidiyo bazen bacak omzayaparken tokat atıyo amacını anlamıyorum ama o an oda hoşuma gidiyo

1|0
    0|0
  • sert yoğun şiddetli dakikalar oluyor da bu nedenden dolayı değil.

böyle birşeylede hiç karşılaşmadım o yüzzden birşey diyemeceğim.

arkamı dönüp uzaklaşıyorum

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yaşamadım ama yaşasam bu kadar kaba davrandığı için kalkıp salona gider televizyon izlerim kendi kendine delirsin içerde.

0|0
    0|0
  • O anlarda sadece onunla öpüşmek hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • sanmiyorum bi hatun kisinin host diyecegini..

0|0
    0|0
  • yoo rahatsız olmuyorum ben hatta tam tersi hoşuma bile gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Soru güzel ama fazla katılım olmamış.

0|1
    0|0
  • Ben hiç boşalamadım diye sinirlenmiyorum, manyakmısınız arkadaşım? Zevk alıyosun sertliğin yerinde tadını çıkart işte

Bilmiyorsan bi genç tavsiyesi vereyim sana, 10 dakka ara ver sonra devam et, ozaman rahatlarsın (=

0|0
    0|0
Yükleniyor...