Kızlarda göğüs, erkeklerde penis takıntısı neden var?

Hiç anlamam. Her gün yüzlerce soru görüyoruz burada. '' Yok penisim x cm. Yeterli mi? '' ya da '' Göğüslerim x beden. İyi mi? '' gibi saçma saçma sorular. Bu takıntı sizce neden var?

0|2
2|42

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hep gosteris ego tatmini aynen bende anlamiyorum neye istinaden buna gereksinim hissediliyo misal ben 90 beden ooo iyiymis ama benim penisde 18 cm ( abarti ve hayal urunu tabi ) ooo iyiymis ne oluyo bunu duyunca hani buze ne ustune gule gule kullan ya da tepe tepe kullanmi diyelim nedir bu simetri olcum rakam takintisi 😂☺

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Penis sorunu nerdenmi kaynaklanıyor? Normalde en az penis uzunluğu 10 sm olmalıdır (Olgun bir erkek için). Daha az olur ise vajinanın sonuna yetişemez ve partneri ile birleşemez. Kadınlarda ise ereksion olayı vajinanın büyümesine yol açar. Bu 20 santime kadar büyümek demektir. Yani dibine kadar gidemez ise partnerini mutlu edemez

0|0
    0|0
  • İnsanlar bunca düşünülecek şey varken gidip saçma takıntılar ediniyor özgvensizlik bunların hepsi

0|1
    0|0
  • Eksik buluyorlar karşıdakini mutlu edebilmek istiyorlar ve sonradan da olsa açana küçük buldu mu düşüncesi olmasın diye burdaki cevaplarla tatmin olmaya çalışıyorlar bence

0|0
    0|0
  • Öyle bir takıntım yok en sevdiğim kız hanım hanımcık vefalı sadakatli karakterli nefsine düşmemiş kızdır bu kız dır

0|0
    0|0
  • Salaklık işte

0|0
    0|0
  • Beğenilmeme korkusu

0|1
    0|0
  • Resimdeki sen isen, herkesin senin gibi göğüslerinin olmaması bir sebep olabilir mi? ;) o göğüsler bende olsa benimde özgüvenim uçar.. tabu işte ne diyebilirsin ki..

0|0
    0|0
  • hayvani içgüdüler. birbirlerine üstünlük kurma çabaları. tabi neyapsınlar beyin yokki bilgiyle beceriyle başarıyla yarışsınlar anca çüküyle memesiyle.

0|0
    0|0
  • Bunlar özgüven verir. Bazı erkekler penisi küçük olduğu için işte de başarısız ve korkak olabiliyolar. Sadece bunlar değil herhangi bişeyin herkesinkinden daha az veya yetersizse aynı şeyi hissettirir

0|0
    0|0
  • aşağılık kompleksi artı özgüven eksikliği

0|1
    0|0
  • Obemli bir konu oyle deme

0|0
    0|0
  • Oyle bir takintim yok olarda sizin yuzunuzden milletin pskolojisini bozuyonuz yok 18 den agagi olmaz yok 15 ne öyle pipi opipi diyonuz erkeklerde takinti yapiyo iyiki beninki 18 de takmiyorum kafaya yoksa beynimi kemirir durur bu konu

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama ben benimkinden memnunum

0|0
    0|0
  • Komik geliyor bana

0|0
    0|0
  • Her insan en çok önem verdiklerini göstermek ister

0|0
    0|0
  • Boş kafaların boş takıntıları.

0|0
    0|0
  • Malliktan

0|0
    0|0
  • hoş çekici olduğu içindir maşallah sendede bolca var :D

0|0
    0|0
  • Takinti degil reklam yapio hepsi bu

0|0
    0|0
  • ben takmam düzgün olsun yeter

0|0
    0|0
  • Büyük iyidir iyi dokunmayın ona

0|0
    0|0
  • Ben de anlamadım prenses

0|0
    0|0
  • Tabi sende göğüslerde sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Egoo

0|0
    0|0
  • peki sence önemlimi?

0|0
    0|0
  • Aynen knk cok sacma

0|0
    0|0
  • Maşallah sende sorun yok böyle sallıyorsun :))))

0|0
    0|0
  • Madem saçma buluyosun neden profil foton Göğüs temalı?

0|0
    0|0
  • oyle deme dolgun meme candır

0|0
    0|0
  • fiziksel yeterlilik anlamında çok önemli 2 unsur olduklarındandır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...