Kardeşimin sevgilisi hamile. Ne yapıcaz?

Kardeşimin sevgilisi hamile yaşları 17 , kardeşimle aramda 3 yaş var arkadaş gibiyiz o yüzden bana anlattı. bebek 6 haftalık ailelere ne diyeceğiz? ikiside baya korkuyor. kız çocuğu aldırmak istemiyor. kardeşim çok iyi para kazanıyor para sıkıntısı olmaz. kızın hamile olduğunu tanıdıklar sayesinde öğrenmişler. İrem aralık ayında 18'ne giricek, kardeşim eylül ayında 18 olacak sizce ne yapalım yorumlarınızı lütfen belirtin gerçekten zor durumdayız

Güncellemeler:
İkiside 12 yaşından beri sevgililer

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok Küçükler sorun olabilir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bak bu bayağı sıkıntılı. ikiside reşit değil. veli onayı olmadan kürtaj yapılamaz. ya da merdiven altı yerlere gitmeleri gerekecek oda risk. kürtaj diye başlarlar böbrekler gider.

en iyisi ailelere söyleyin.

bu arada anlamadığım şey şu kardeşin reşit değil ve güzel para kazanıyor nasıl oldu bu?

0|1
    0|0
    • F2 de yarışıyor Bir Sürü sponsoru var Ford vb. Türkiyede değil bu yarışlar için madride gidiyor

• Haklısın kardeşimin arkasında durarak ona destek olucam ailelere beraber söyliycez ama önce kimin ailesine söylemeliyiz yarın akşam bu işi bitirmek istiyorum

• önce sizinkilere söyleyin. kızın ailesine onlar daha uygun bir dille anlatır.

Kızlar Ne Diyor 3

• evlenmekten başka çareleri yokkk

0|1
    0|0
  • Kızda garip yani nasıl aldırmak istemiyo kardeşin 17 yaşında baba olamaz bence onu bu eziyetten kurtar. Kızıda öldürürler yapmayın bunu ya çocuğada yazık

0|1
    0|0
  • S. kerken bana sordu mu

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızın yaşı küçük kardeşin hapse girebilir. Gerçi onunda küçük ama bilmiyorum ayrıntısını. Eğer evleneceklerse kaymakamin yanına gidin. Ona durumu anlatın. O çözer. Zaten yasal olarak ailelerin izni olursa kiz 15 erkek 17 yasinda evlenebiliyor. Yalnız bu tür durumları genelde kaymakam çözüyor. ya da çocuğu aldirin yine evleneceklerse evlensinler. yasal sıkıntılarla ugrasmazlar direk evlenirler

0|1
    0|0
  • kardeşin hapse girecek kesin kızın yaşı tutmuyor sen onu dusun ılk kızı ıkna etsenızde ailesinin haberı olmadan aldıramaz yaşı küçük hemen ailesine gidin nikah kıysınlar

0|1
    0|0
    • Ama karşılıklı olmuş zorla bir durum yok

• kızın yaşı tutmuyor rızası aranmaz sısın yapacagınız ailesiyle konusup onların rızasıyla nıkay yapabilirsiniz bu iş hastaneye giderseniz buyur kardesin solugu hapisde alır

• erkek olursa babanın adını
    kız olursa ananın adının koyarsınız

0|1
    0|0
    • çok komik. sorun var ortada !

• Ne yapayım öldüreyim mi? çocuğu

• en iyisi ebeveynlere söyleyin onlar gereğini yapar yok derseniz yaş 18 olduktan sonra gider nikah kıyarlar

• Bu iş çok tehlikeli

0|1
    0|0
Yükleniyor...