Evde nasıl penis uzatabilirim?

Ev yöntemiyle ilaçsız nasıl penis uzatabilirim?

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• evde teksen ağırlık bağla aşırı değil. yer çekiminin etkisiyle ve çekimin kuvvetiyle hücreleri bölünmeye ve çekim yönünde çoğalmaya itersin. sütyensiz memenin sarkması da bu yüzdendir...

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• penis sadece cerrahi müdahale ile uzar. başka türlü kendine zarar verebilirsin. inanma öyle hurafe bilgilere..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 12

• sakın öyle şeyler deneme sadece ameliyatla 2-3 cm uzayabiliyor veya kilolu isen zayıflamayı dene kendine zarar verirsin dikkat et

0|1
    0|0
  • uzunca bir pipeti makattan içeri sokuyorsun. yalnız bunu hergün sabah 6 da yapman lazım. bir hafta tekrarladıktan sonra makat içine 5 diş sarımsak sokuyorsun... 1 hafta sonra en az 5 cm garanti.. bir arkadaşım yaptıydı da..

0|2
    0|0
  • garantı cozumu soyluyorum bızzat yaptıgım ıcın emınım penıs pompası al kullan 3 ıla 5 cm uzama garantı

0|1
    0|0
  • Ucuna ağırlık bağla ve İç çamaşırsız, şalvar giy.

0|1
    0|0
  • Ucuna önce 1 litrelik su sisesinden bagla gün geçtikçe ağırlığı arttir 1 ayda 2 cm uzar

0|2
    0|0
  • Sev onu hep

0|1
    0|0
  • Ben ağırlık bağlayıp taşırdım. İşe yaradı mı bilmem.

0|1
    0|0
  • sanayiye git araya parça kaynatsınlar,

0|0
    0|0
  • tavana bir kanca asıyorsun kancanın ucunada ufaklığı bağlayıp salıyorsun kendini aşağı. 1 ay sonunda 35 cm olacak.

0|0
    0|0
    • istiyorsan yiyebilirsin.

• anlaşılan ya gay'sin ya biseksüel. ama ben değilim.

• Egzersz yap ama canini yakmadan ben yaptm kalinlasti netten arastr

0|0
    0|0
  • Uzamaz

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...