Eşcinseller lut kavmini anlatabilir mi?

Eşcinseller anlatsın diğer insanlardan dinledim eşcinseller bu konu hakkında ne düşünüyo merak ettim

Güncellemeler:
EŞCİNSELLERİ YARGILAMIYORUMM. MERAK ETTİM ONLAR LUT KAVMİNİ NASIL YORUMLICAKLAR

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eşcinsel değilim transexual erkeğim. Lut kavminin sadece hemcinsiyle ilişkiye girip helak olduklarını sananlar okusun.
    Lut kavmi sadece hemcinsleriyle değil, anneleriyle de kardeşleriyle de, kızlariyla da cinsel ilişkiye girmişlerdir. Yani iki kız kardeş, iki erkek kardes, kız erkek kardes, anne ogul, baba kız, anne kiz, baba oğul şeklinde de cinsel ilişkileri olmuş. Lut peygamberin uyarılarına karşı çıkmışlar ve aynı şeyleri yapmaya devam edip, onunla Allaha yönelik dalga geçmişler, hatta bir ayette yazıyordu Şu an tam aklımda değil bir şeyini yanlış yazabilirim o yüzden yazmayacagim her neyse. Allah'ta onları helak etmiş. Yani lut kavmi sadece eşcinsel ilişkiden ibaret değildi. Asıl hastalık olan enseste ses çıkarmayan homofobikler bunları da arastirsin.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hz. Lut A. S ve Kavminin Helakı
    https://www.youtube.com/watch?v=tnwUvp6m8rU

0|0
    0|0
  • İşlerine gelmez.

1|1
    0|0
  • Escinsel degilimde lut kavmi asiri sapkindi hatta bir duyduguma gore insan seklinde gelen cebrail ya da bir melege bile goz koycak kadar

0|0
    0|0
  • Allah lanet etmiş eş cinsellere , tamam saglık problemi olanlara birşey demiyorum ama saglıklı olupta yapanlar bence cehennemde yanıcaklar
    eger tövbe etmezlerse , bununla ilgili çok ayet var

0|0
    0|0
  • harbi acaba ne düşünüyorlar

0|0
    0|0
  • Onlar düşünüyorlarmı bilmiyordum. şaka bir yanada. her koyun kendi bacağından asılır.

0|0
    0|0
  • Olup olmalıdığı belli olmayan saçma bir masalı neden yorumlasın ki eşcinseller.

0|0
    0|0
  • Eşcinsellerin cani cehenneme

0|0
    0|0
  • ne alaka eşcinseller lut kavmini anlatabilirmi saçma sapan sorular sorup durmayın eşcinsellik hastalıktır kuranı kerimde de geçer Hünsa adı altında araştır biraz insanları yargılama

1|0
    0|0
    • 1993 yılında Dünya Sağlık Örgütü tarafından eşcinsellik, hastalık sınıflandırmasından çıkarılmıştır. İnsanlara araştır derken kendin bilmediğin etmediğin konularda araştırmadan fikirlerini sunmasan keşke.

• Dünya Sağlık Örgütünü bilmem mi? Tamam o halde laf anlatmaya gerek bile yok bu cümleden sonra.

• sanırım okumakta sıkıntı yaşıyorsun arkadaşım bilmem yazmadım bilemem dedim yani onların açıkladığı metni bilemem demek istemiştim bilmem yazsa idim söylenecek söz yoktu eyvallah...
      lütfen türkçeyi işinize geldiği gibi algılamayın...
      @deja_vu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...