Hep aklımda cinsellik var neden?

ben cinsiyet değiştirerek bayan oldum cinsiyet değiştirmeden öncede bir erkeğin bana dokunma arzusu vardı şimdide gece gündüz bunu düşünüyorum neden acaba tüm kızlarda damı böyle var yoksa bende mi kilikolis mast yapıyorum her gün ama malum boşalamadığım için rahatlayamıyorum vajinamda sulanma oluyor ama boşalamadığım için 1 2 saat sonra yine mast yapma isteği geliyor cinsel tecrübemde hiç olmadı zaten korkuyorumda nedense ne yapmam gerekiyor ya psikiyatriye gitsem düzelir mi

Güncellemeler:
güncellllll

1|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• İlla da sevişmek zorunda değilsin kendine bir tane köle al evde onunla ilgilen o seni rahatlatır belki

1|0
    0|0
    • köle mi? :D nerde satılıyor çarşı pazarda var mı ki :D:D::D

• Bdsm araştır sen para vermezsin hatta onlardan para bile alırsın bunlar öyle köleler

En İyi Kız Görüşü

• cinsiyet değiştirip karı oluyosun
    ama hiç ilişki yaşamıyorsun
    Ne diye kestirdin güzelim ziiki?
    süs olsun diye kapı başına mı astın

2|6
    0|0
    • öyle gerektiği için transseksüel bir yapıda olduğum özel bir üniversite hastanesinde ispatlanıp raporlandığı için ama bu zina işleyeceğim manasına gelmez

• ahahaha guldum :D

Erkekler Ne Diyor 24

• genelde belli dönemlerde herkesin başına gelir böyle şeyler kendini kötü hissetmene gerek yok düzenli bir cinsel hayatın olmuş olsa belki düzelebilir ama söylediğin durumda tedavi şart

0|0
    0|0
  • Normaldir ya

0|0
    0|0
  • İsteriksin

0|0
    0|0
  • ameliyatı da oldun mu?

0|0
    0|0
  • Cehenneme gidince orada sorarsin

0|0
    0|0
  • aklın seyinde geziyosun

0|0
    0|0
  • İlk kez böyle profesyonel ameliyat olan birini duydum

0|0
    0|0
  • Bilmiyok knk 😊

0|0
    0|0
  • Güzel soru :)

0|0
    0|0
  • Hiç deneyimi olmayan birisi nasıl cinsiyet değiştirir. Okuyanları Salak mi sanıyorsun.

0|0
    0|0
  • İlk defa duyuyorum cinsiyet değiştirip vajina normal işlevi olan muhtemelen trol

0|0
    0|0
    • yooo sen ilk kez cinsiyet değiştiren görüyorsun sanırım bağırsak dokusuyla olan vajina ayrı penis dokusuyla olan vajina ayrı eğer doğal ıslaklık istiyorsan bağırsaktan alınan dokuyla vajina yapılıyor :)

• neden insanların ilişki yaşamamasının neresi mantıksız ki muhtemelen gördüklerinde ailesinden kopmuş mecburi se x işçisi arkadaşlarımız yaşamak için mecburen bu yoldadırlar fakat Alla h şükür ben ailem ile yaşıyorum zina işlememi gerektiren bir durumda yok

• Sana git önüne gelenin altına yay demedim buna bende karar vercek değilim senin yazmış olduğun yazıya istinaden cevap yazıyorum ve yazmış olduğun cinsel ilişkiden korkuyorum lafı saçma geliyor böyle bir ağır operasyonu atlayıp korkmadan iki dakka sürücek olan bir sevismeden korkuyor olman baya bir saçma

• Duzelmez

0|0
    0|0

12 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Detayı okurken kusuyordum. D:

1|2
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...