Acaba hormonlarım yerine mi oturdu benim?

Ramazan ayında geçen sene çok mastürbasyon çekiyordu canım bu sene bastirabiliyorum bu isteği. Bunu nasıl başarabiliyorum şaşkınım. Yaş 22 bakireyim.

0|6
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• dizlerinin üstüne çök. Bir el ile desteklenerek poponu havaya kaldır. Diğer elinle de klitorisini uyar. İsteğe bağlı olarak, poponu havaya kaldır, başını da zemine dayayabilirsin. Böylelikle iki elini aktif olarak kullanabilirsin. Bir elinle klitorisini uyarırken, diğer elinle de göğüslerini okaşayabilirsin.

ee tabi hayalinde de arkanda birinin olduğunu düşüneceksin. kalçalarını ileri-geri hareket ettirebilirsin.. o esnada saçlarından çekildiğini düşün..

ya da; yatağa geçip yan bir şekilde uzan. klitorisini parmaklarınla uyar yavaşça.. kendini sıkmadan, kasmadan... serbestçe. aynı anda diğer elin göğüslerinde olsun. dairesel hareketlerle okşayarak uçlarına doğru yönel.. bunu yaparken arada avuçlayıp sıkabilirsin göğüslerini.. (hatta şartlar müsaitse emebilirsin uçlarını) ve hayalindeki en uç, en değişik fantaziyi düşün. gözünde canlandırmaya çalış..
    klitorisine yapacağın dairesel dokunuşlar önemli... :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yediğin şeylerle alakalı özellikle ne kadar çok çikolata yersen aklına o kadar çok o konular gelir

1|0
    0|0
    • Hımmm aaaaa bak bu doğru ben ne zamandan beridir çikolata yemiyorum.

• yersen olur diyor ama sen yemesende cikolata ile alakasi yok yasin gelis noramll yaniosun

Erkekler Ne Diyor 15

• aynı geçen senede ben senin gibiydim şimdi iftardan sonraya saklayabiliyorum dizginleyebiliyorum kendimi irade oturuyor yaş ilerledikçe ama istek artıyor tabi

1|0
    0|0
  • Aferin sana

1|0
    0|0
  • Bir çok nedeni olabilir bunun

1|0
    0|0
  • Büyük olay.

1|1
    0|0
  • Bide benim azalsa ne iyi olur

1|0
    0|0
  • Yeterince orgazm olmuşsun demekki

1|0
    0|0
    • Yani belki de çünkü genelde Erik Everhard p*rnosu izleyerek mastürbasyon yapıyorum. Zaten külotumda su gibi oluyor öyle yapınca bir saatlik videoda bol bol bosalabiliyordum ben.

• Ooov supermissin

• bende şaşkınım

0|0
    0|0
  • Aferin iyi gidiyorsun

0|0
    0|0
  • Bu bakirelerdeki azıgnlık yok mu sabah kadar doymazlar😄

0|0
    0|0
  • yaptığında külodun nasıl oluyo baya ıslak mı?

0|0
    0|0
  • Büyük başarı :D

0|0
    0|0
  • Masturbasyon yapıyormuydun ya?

0|0
    0|0
  • Aynen ben de geçen sene 1 haftada.. bu sene 23 gün oldu. ama fenayım :)

1|0
    0|0
  • iyi beslenmeyle alakadar, bugün 3 kez yaptım. Umarım yarın iyi geçer, iyi beslenirsem malesef coşar...

1|0
    0|0
    • Ne yiyorsun mesela.

• Fındık yiyince etkisi olduğunu biliyordum fakat proteini ilk defa duydum.

• Fındık, fıstık, protein ve şekerliler etkiler.
      Sütlü fıstık da yedim bugün; o da aşırı etkiledi sanırım; işin garibi her boşalmada da iyi derecede meni gördüm, azalma yoktu pek.

• Yeme içmeyle alakalı.

1|0
    0|0
    • Hımmm peki ben ne yersem coşar tekrar?

• Pekmezide işe yarar mı? :D

• yarar heralde ben de ondan yicem 10 posta basabiliyormuşuz hatuna.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazı durumlarda veya dönemlerde artar azalır. Hormonların işleyişi değişik biraz

1|0
    0|0
  • Bakire olarak nasıl mst yapıyosn

1|0
    0|0
Yükleniyor...