Bir lezbiyen bir lezbiyene gel beraber bir bezelye dükkanı açalım demiş?

Toplumumuzda lezbiyenlere neden kötü gözle bakılıyor?bide bir lezbiyen partneri olan diger lezbiyene aşkım diyebilir mi?bu arada gay degilim

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• deniliyor zaten kızlar normal arkadaslarına bile diyebiliyor face listemde görüyorumm toplumda evlenip cocuk doğursunlar diye ve tabiki musluman ulkede olunca tuhaf kacıyor ama onlarada saygı duymak lazım içinden ne geliyorsa öyle hissediyorlar demekki öyle yaşamayı seçiyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ulkemizde pek hoş görülmüyor lakin bana göre bir sakıncası yok mesela türkiyede lezbiyen bır kadınla sevışme hayalı fazladır ama yurt dısında lezbıyen deyınce erkek uzak durur

0|0
    0|0
  • pembeliler gay olabiliyo mu ki zaten?:)

2|2
    0|1
  • Onlarada anlayış göstermek lazım kim isterki toplum tarafından dışlanılmak ?

link ilk 2 dakikasını izlemeniz yeterli.

0|0
    0|0
  • insanların kişisel ve cinsel tercihleri tabi saygı duymak lazım. ben lezbiyenlere bişey demiyorum da abi gay olayı nedir yaa neden bir odun diğer bir oduna karşı bişey hisseder ki böğhhh

0|0
    1|1
    • Gaylere o yüzden laf ediyorsan kadınların erkeklere ilgi duymasınada laf atman lazım. Bir kadın neden bir oduna bir şey hisseder diye yakınıyor musun?

• Ya da şöyle deyim. Kızlar senin gibi bir oduna(senin tabirinle) ilgi duyabiliyorsa bir erkek bir erkeğede ilgi duyabilir ne var bunda.

• toplum diyorsan bu soruyu sormamalısın... günümüz eğitim sistemini ele alırsak gelecekte daha da kötü bakacak... ve sonuç bastırılmış duygular olacak...

0|0
    0|1
  • gerçek lezbiyen pek az olduğunu düşünüyorum onların çoğu bisekstir olsa olsa ...

0|0
    1|1
  • ZGRGKMN:''neyin gafasını tutup yaşıyolar bunlar ''diyo

0|0
    0|0
  • nedne kötü gözle mi bakılıyor (: normal bir şeymi lezbiyenlik yani?

0|0
    1|1
  • 2 lezbiyenle sevişmek isterdim :)

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• herkez istediğiyle istediğini yaşar kimseye de düşmez bunu sorgulamak.

2|1
    0|0
  • Kotu gözle bakan insanlar önyargılı davranıyorlar demektir. Diyemez dememeli bence. İste bunlar hep kisilik

2|0
    0|0
  • Tabiki aşkım der tertipmi dicek

2|0
    0|0
  • gay olabiliyomuymuş kadınlar

0|0
    0|0
  • bu iyiydiv a :D

0|0
    0|0
  • zaten gay olamazsin gay erkek ciftlere denir yani erkekten hoslanan erkeklere ( tabi erkeksen o baska) kiz kiza iliski yasayip ama bir erkekle evlenen cok kisi taniyorum buda su demek aslinda kadinlar birbirleriyle iliski yasasa bile erkeklerede ilgi duyorlar bu yuzden tam olarak lezbiyenler gaylardan daha az sayida

0|0
    0|0
    • erkek tabiki..

• evet bsimdide soyledigim tezi destekliyeyim size ornek olarak ben evlenbmeden once kiz arkadaslarimla iliskiler yasadim sonrada evlendim

• Hımmm samimi cevabınıza teşekkür ederim benimde bir arkadaşım evliydi ayrıldıktan sonra kız arkadaşları oldu benimde tezim buradan geliyor.

Yükleniyor...