Köse erkekte sadece köse mi?

Bir erkeğin yüzünde sakal bıyık çıkmıyorsa bu köselikmiş. Köselik de testesteron hormonunun azlığından dolayı oluyormuş. Düşük testesteronun penis küçüklüğü, cinsel isteksizlik, ses inceliği vs birçok etkisi varmış. Yani sakalı çıkmayan bir erkekte aynı zamanda bu gibi durumlar da var mı?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• yüzümde pek az sakal var. sebebi de testosteron yuksekliği :D çünkü çok fazla olunca cilt yağlanıyor, sivilce oluşumu artıyor yüzde. ayrıca keller de de testosteron çok yüksektir. bikere miktardan çok testosteronu vucudun nereye kullandığı önemli, kimisi çok kıllı olabilir kimisi kaslı, kimisi damızlık gibi sperm üretiyor olabilir. veya penis boyuna da gitmiş olabilir. aslına bakarsan kaslı tüylü bir adamın penisinin büyük olması zor çünkü hormon oraya kayar hep.

0|0
    0|0
    • merakın daha çok sağlık açısından aslında. yani köse erkek sadece sakalsız bıyıksız mıdır bu kadar mı yoksa başka problemler de yaşar mı?

• tamam buna çalışcam :) yardımların için saol :)

• önemli değil :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Köse değilim ama köselerde bu yazdıklarının olduğunuda zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • penis boyu 18 cm. cinsel isteksizlik hiç yaşamadım bugüne kadar. çene ve bıyık çevresinde sakal çıkıyor. diğer yerlerde nadiren çıkıyor. yaş 22. Problem ?

0|0
    0|0
  • hayır köseliğin çok sebebi var bazen yüksek testeron oranından bazen düşük oranından oluyor bazen başka hormonlar etkiliyor kesin odur denmez.doktorun tahlil yapması bakması lazım.

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey demek istiyorum :)) köselik ırsidir :))

0|0
    0|0
  • Kısır olma ihtimalleri yüksek oluyormuş.

0|0
    0|0
  • bana da köse diyorlardı :)))

0|0
    0|0
  • fail ben köseyim ama penisim 17 cm sesim de kalın.cinsel olarak da hiç isteksizlik yok.

0|0
    0|0
    • çok sevindim :) ama o zaman seninki genetik mi? çünkü araştırdığım kadarıyla ya genetik oluyormuş ya da testesteron hormonundan..

• genetik değil sanırım çünkü aile de tek köse benim.

• evet bayağı bir etkili.Genelde kısır oluyorlarmıs.İnternetten bakmıstım.

0|0
    0|0
  • çok bilimsel yaklaşım ben de hayvan gibi sakal kıl var ben bilemem

0|0
    0|0
  • sakalım yok ama çocuğum var :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• :D şimdi bunu dedin ya suratlarında sakal çıksın diye herkez jilete vurur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...