Erkeklerle eşit şartlarda olsanız...

sorum bayanlara, diyelimki kızlık zarı diye bir şey hiç olmasaydı böyle bir derdiniz yok, yani ilişkiye girdiğinizde kaybedeceğiniz herhengi bir şeyiniz yok. cinsellikte erkekler kadar rahatsınız acaba böyle bir durumda ilişki yaşamak istermiydiniz, ya da ben yinede evliliğe kadar beklerim mi diyorsunuz.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• O degil de erkeklerde de olmasi icin neleri feda ederdim bir bilsen

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben yine de evlenene kadar beklerdim.Benim bedenim kimsenin eğlenip gideceği bir yer değil !

2|5
    1|2
  • Ya bunun onunla ne alakası var kadının kendi vücuduna saygısı olması lazım...Şahsen ben o dediğin şey olsa da olmasa da evlenmeden kimse ile yaşamazdım...İlk ve son kez evlendiğim adamla yaşar öyle de ölürdüm...

1|2
    0|0
  • eğer o senin söylediğin zihniyete göre yaşansa evlenen her bayan bakire değilim artık diye fırsat ararlardı...

0|1
    0|0
  • ya bunun onla ne alakası var şimdi,okadar basitmi sanılıyor?

1|0
    0|1
    • yaşadığımız kültürde genelde bu aranıyor. bunu biliyorsun. sormamdaki gaye tamda bu nedenle zaten. acaba namus kavramı sadece zarmı? yoksa kafadamı bitiyor?

• tamamen kafada bitiyor..

• ilkler hiçbir zaman unutulmaz. ben ilk cinsel ilişkimi ya da en mutlu anlarımı hatırladığımda aklıma gelen adam yanımda uyuyan adam olsun istiyorum. Kocamın kollarında yatarken aklıma neden başka bir erkeğin yüzü gelsin? erkek olsam yani hodri meydan olsa da böyle düşünür müydüm bilmiyorum. erkek beyni farklı çalışıyo o yüzden erkek olsam da bu kadar özel mi bakardım olaya bilemedim.

0|2
    0|0
    • evet galiba biraz kadın beyniyle düşünüyorsun. erkekleri bu konuda bağlayan bir neden yok sanırım. sadece din korkusu olabilir belki. erkeklerin biyolojik özellikleri onları bu merakını gidermeye yöneltiyor. öyle ya da böyle yaşıyorlar bunu. ama tabiki erkeklerde sevdiği kadın için senin hissettiklerini hissederler. bir kadının hisleri kadar güçlü olmasada.

• çoğu erkek bunu "ihtiyaç" olarak görüyor ya da işine öyle geliyor.

• evlilige kadar beklerdim

cünkü dinen yasak iki dakikalik zevk icin yapamam bunu

bence erkeklerde evlilige kadar beklemeliler :)

ben bakireyim ve karsimdakininde bakir olmasini isterim..

0|0
    0|0
    • o biraz zor diye düşünüyorum. erkekler bu merakını gidermeden evlenmezler. istisnalar olabilir tabi. bakir erkek bulman olanaksız değil ama erkeğin bakire olup olmadığını anlaman olanaksız. ben bayanların fikrini merak ettiğim için sordum.

• degil bence :)

hepsi degil ama evet cogu öyle yapmadan evlenmezler..

evet anlayamam ama dürüstse sorunca söyler zaten :))

merak etmis olabilirsin ;)

• Ben yinede evliliğe kadar beklerim.

Kaybedecek birşeyim yok gibi gözüksede aslında bir namus ve öbür dünyada çekeceğim çok büyük bir ceza var..

1|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızlar tecavüz ederdi bize.

0|1
    1|0
  • çok gzl soru bak bende merak ettm naparlardı :)

0|0
    0|1
  • erkek ve kadın her anlamda zaten eşitir. birisi iffetini cebinde taşır birisi bankada...

0|0
    0|0
    • eşit olduğuna katılıyorum. ben sadece eşit şartlardan bahsettim. kültürümüzdeki kadına bakış biraz farklı kadınların şartları daha zor. namusu sadece kadının sırtına yükleyen bir anlayış hakim topluma.

• bir laf vardır," kızınıza iffet öğretmeyin oğlunuza tecavüz etmemeyi öğretin" diye... o anlayışa hakip toplumun anlayışına 5 atarım...

• değişik ve güzel bir soru..samimi cevaplar gelir umarım

0|0
    0|0
  • bu konuda kızlık zarı olmasa eşit şartlardamı oluyoruz :) boşluğu dolduran biziz.. yiyen taraf hep onlar... eşitlik bunun neresinde :)

0|0
    4|0
    • evlilikte genelde kızlık zarı arandığı için öyle sordum. erkeklerde böyle bir durum yok. biraz eşitlenmiş oluruz.

• ben senin demek istediğini anladım. eksileyen kim bilmiyorum ama doğruyu söylediğimi biliyorlar.. :))

Yükleniyor...