Erkekler, Erkekler ergenliğe nasıl giriyolar?

Kızların girdiği belli oluyo ama erkekler nasıl giriyo onu bilmiyorum ergenliğer girdiğinizi nerden anlıyosunuz? gizlikullanıcıdanda yazın merak ediyorum?

0|1
42

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl olcak rüyamda kadını görüyor sonra pompiii daha sonra bir uyanıyorum bakıyorum boxer pert sonra banyo daha sonra arkadaşlar arasında artislik kızlara sürtünme ve bazıları dozunda bırakırken yoğunluk abaza sevgilisi olanlar anal oral seks sizdeki adet dönemi varsa bizde de tek gecelik rüyalar var neleri merak ediyorsan sor hayatim cakinmedm cewaplarim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• 31 komasina giriyoruz sjajsjsj😑😐😕😎

0|0
    0|0
  • bir yolunu bulup giriyorlar

0|1
    0|0
  • Masturbasyon çekince boşalma oldumu ergenliğe girdiğimizi anlıyoruz kıvırtmaya gerek yok bu kadar basit :)

0|0
    0|0
  • Rüyalanarak veya oynarken boşalıyoruz oradan anlıyoruz... Mesela ben banyoda oynarken bir anda geldi biraz tuhaf olduktan sonra ergenliğe girdiğimi anladım...

0|0
    0|0
  • erkek testisleri cikinca ergenlige giriyor.

0|0
    0|0
  • ses kalınlaşmaya başlıyor kıllanmalar olur tabi olmazsa olmaz sivilceler. önceleri bütün kızlar aptaldır düşüncesi gidip ya tuğçe çok tatlı abi muhabbetleri başlıyor.

0|0
    0|0
  • Ozel olarak detayli anlatımlar mevcuttur

0|0
    0|0
  • Ayakkabılarıyla giriyorlar

0|0
    0|0
  • Uçağımız kalkarsa

0|0
    0|0
  • Valla atesimiz basimiza vuruyor ksjdjjdk

0|0
    0|0
  • fiziksel değişimler zamanla erkekte de kendini gösterir kesin bir tanımı yoktur yaş ilerledikçe kendiliğinden ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • Göğüste ceviz büyüklüğünde sert şeyler olur. Dokunduğunda hissedersin. Çok da acır mesela. Yüz de de tüylenme başlar.

0|0
    0|0
  • ses kalınlaşınca işte :D

0|0
    0|0
  • Bir sabah uyanıyoruz gökten vahiy iniyo tebrikler ergenliğe bugün itibari ile ergenliğe adım atmakta bulunuyorsunuz artık dünya ayaklarının altında dilediğini yapabilirsin diyip haber verince bizlere öğreniyoruz bizde

0|0
    0|0
  • Bir çocuk masturbasyon çekmeye başladıysa ergenliğe girmiştir zaten ergenlikte çıkan sivilcenin sebebide çokça mast yapmalarıdır :D

0|0
    0|0
  • Ya rüyalanma sonucu rastlıyorsun ya da artık iyice uyandığında sıvı geliyor oradan anlıyorsun

0|0
    0|0
  • Zekimurenin dedigi gibi ruyalarda olmasa 😂😂

0|0
    0|0
  • Karşı tarafı arzuladığın zaman anlıyorsun

0|0
    0|0
  • belediye binasının demir kapısına kafa atar gibi giriyoruz..

0|0
    0|0
  • 31 cekmeyı ogrenıyorsun ılk once eger cektıgınde bosalabılırsen ozaman ergenlıge gırmısındır demek

0|0
    0|0
  • Horoz ötmeye başlayınca😉

0|0
    0|0
  • Sakal biyik cikiyor en basiti

0|0
    0|0
  • Guguslerimiz aşırı agriyo hassaslasiyor

0|0
    0|0
  • Osbir çekerek

0|0
    0|0
  • Erkekler şeyini görür görmez ergen oluyo işte :)

0|0
    0|0
  • Şampanya patlatarak

0|0
    0|0
  • Ben olunca meme uçlarım sertleşti artı sivilcem çıktı etek altı da kılar çoğaldı.

0|0
    0|0
  • Os1 sagolsun :D

0|0
    0|0
  • kamışa su yürümüşse girmiştir

0|0
    0|0
  • Penıs sureklı kalkar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam