Eski sevgilim ve lanet olası...

Eski sevgilim ve yeni sevgilisi... İşte en çok sıkıntılı konulardan. Tabii onların ikiyüzlü arkadaşları. Daha dün ben ve arkadaşıma kanki derken hangi dağda kurt öldüde bize '' biz sizinle knuşmak istemiyoruz'' der? Hemde bunu daha dün bizimle takılan sonra başkalarıyla takılan bir erkek söylerse... Onları ben barıştırdım zar zor sonra biz sizinle konuşmak istemiyoruuzzz oldu canım. Ama şöyle bir durum var ki konu eski sevgilimin böyle bir karar alınırken ona sorulmamış olması. Ama ne fark eder ki dimi? Mesela eski sevgilimin yeni sevgilisi yokken bizimle o aramızı bozan arkadaş da eski sevgilimde ve arkadaşları da biimle konuşuyo. Hatta gülüyoruz kanki falan diyoruz birbirmize. Demekki galiba sorun onda var?! Şimdi cumartesi günü onların isteisinde maç yapıcaz. Voleybol maçı. Haydi bakalıım nasıl laf sokabilir intikam alabilir ve nsıl davranabilirim.. =)

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence boyle bir mala aldirmaya degmez sen suratina bakma hic onun soylediklerine aldirma orali olma senin en buyuk cevabin o olur madem kiz oyle bir sey yapti gelip diyebilirdi ki erkek ben boyle bir seyden haberim yok kusura bakmayin bence bu karsinizdaki kiz daha 10 yasinda gibi davraniyo salla gitsin kendine yeni ve daha guzel dusunceli bir insan bul onlarin sesi solugu kesilir zate.

0|0
    0|0
  • iki yüzlü gerizekalılarla uğraşma boşuna boşver intikam falan bukadar düşme bide merak ettim yaş kaç acaba

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra birşey yapmak seni küçültür

Kendi haline bırak derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...