Penis Büyütücü Hap kullanan var mı?

Penis büyütücü hap kullanan ve sonuc alan var mı? Ya da penisini bir şekilde büyütebilen biri var mı?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• İnanma onlara sadece ödem yapıyo sen büyüdü saniyosun hapları bıraktığın an eskisi gibi oluyo ve ilerde prostat Kanseri yapıyo bilgin olsun

0|2
    0|0
    • Bu kadarını ben bile bilmiyodum 😊

• Ha şöyle bak bilgi konuşuyor

• Neye bakıyorsunuz gerçekten bakın merak ediyorum yani sizinle ilişkiye girdiğimizde ya da sizi tatmin eden şey ne?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Para tuzağı öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • Büyük penisin büyük sorunları olur nasılmı şöyle standart 12 ila 15 arası Penis ler işlev ve sertleşme yönünden daha çabuk toparlanırken büyük Penis ler de performans yarı yarıya düşer . Aklının bir köşesine yaz ve şikayet etmeyi bırak ayrıca hiçbir kadın küçük penis istemem demez yeterki sevişmenin ve sexin hakkını ver 😉😉

0|1
    0|0
    • Sexin hakkı boy değil de neyle olur

• Hocam bak düşün kıx 1.80 göğüsler füze dünya güzeli benim penis 11 cm şimdi bu kız benle neden yatsın

• Bir çok nedeni var 1 doğru öpüp doğru okşarsan yatar 2 doğru dokunup doğru sevişirsen yatar 3 duygunu hissettirirsen yatar 4 seks in hakkını verirsen orgazm a ulaştırırsan bir daha ister güven bana 😉😉

• Piyasada bu tür çok hap var ama tamamen para tuzağı! Penis, cerrahi metotlar dışında büyümez. Penis boyu doğrudan genetik şifre ile orantılıdır.

0|0
    0|0
  • penis büyültmek için pompa var en sağlıklı yol o ve büyütüyor ama çok değil ne kadar genişlerse senin derin o kadar

0|0
    0|0
  • Penis hiçbir şekilde buyumez ancak ameliyat olarak olur

0|1
    0|0
  • Zaten büyük napalım

0|0
    0|0
  • Ben arada kafasından tutup çekiyom. Büyüyor gibi ileride belli olur.

0|0
    0|0
  • Hikaye..

0|0
    0|0
  • sakın ha

0|0
    0|0
  • Hap işleri hikaye büyümez

0|1
    0|0
  • 1 yıl kullandım. yan etki yaptı, 4 cm kadar küçüldü.

0|1
    0|0
  • hikaye hepsi onların :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...