Kızlar, Hamilelik Testi Hakkında?

Merhaba bayanlar sorum sizlere.
Hamilelik testi yaptırmam gerekiyor içimi kemiren şeyler yüzünden uykularım kaçıyor.
Özel hastanelerde ya da devlet hastanesinde yakın zamanda kan testi yoluyla hamilelik testi yaptıranlar bana nasıl bir yol izlendiğini yazabilirler mi? Nasıl oluyor kadın doğumdan randevu faln mı veya acil den mi? Fiyatlar hakkında da bilgilerinizi yazarsanız çok Mutlu olurum. Evli değilim 22 Ağustos a gün aldık erkene çekemeyiz. He bide devlet hastanesinde bekâr olanlara test yapılmıyor diye duydum. Hamilelik benim için çok büyük bir yıkım olur lütfen yardım edin.

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Eczaneden alıp kendiniz baksanız? Önce bir kendiniz deneyin derim. Ben ne yazik ki bir kürtaj geçirmek zorunda kaldım umarım sizde o duruma düşmezsiniz.
    Ne kadar oldu cinsel ilişkiye gireli? Çok zaman olduysa kan testi değilde eczaneye gidip kendiniz halledin derim.. Keşke ella kullansaydınız hemen ardından?

0|0
    0|0
    • Eczaneye güvenemiyorum çok olmadı 12 Haziran da birlikte olduk 7-8 saat sonra Ella kullandım ama korkuyorum gec kalırsam sonuçları ağır olur. Çok üzüldüm bu hataları yapmasak hiç keşke...

• Keşkeee.. :) Geçmiş olsun tekrardan umarım bir sorun çıkmaz hastaneye gidin öleyse rahatlarsınız hem.

Kızlar Ne Diyor 5

• Yapılıyor devlette de yapılıyor ama tehlikeli özel bir doktor bulup yapman lazım çünki kayda geçiyor o da tam bir baş agrisi

0|0
    0|0
  • Önce kendin bir test yapsaydın keşke, normalde ne Zaman adet olman gerekiyordu?

0|0
    0|0
  • Neden eczaneden alıp yapmıyorsunki

0|0
    0|0
  • Ben eylül 2015de yaptım randavu almadım gittim kan verdim o kadar basit

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...