Lezbiyen ya da biseksüel olabilir mi ?

Arkadaşlar sorum bayanlara. Erkeklerin verebilecekleri cevapları az çok bende tahmin edebiliyorum.

20 li yaşlarda iki yakın bayan arkadaş düşünün, birbirlerine gidip gelmeli kalmalı vb. Arkadaşlıklarıda 4 5 senelik. Birbirlerinde kaldıklarında ağırlıklı olarak aynı yatakta yatmayı tercih etmeleri yani birlikte yatmayı tercih etmeleri aralarında böyle birşey olabileceği ihtimalini aklıma getiriyor.

Yani kişi ne kadar olursa olsun başka birisiyle yatmaktan rahatsızlık duyar, mecburi kalındığında yatılır bence.

Bayan arkadaşlar yargılarım doğru mu sizce ? Yoksa yanılıyormuyum ?

Böyle yakın olup yatmalı vb arkadaşlık yaşayan var mı arasında birşey olmadan ya da yaşayan var mı ?

Fikir edinmek adına soruyorum ?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• saçmalık kankam dedigim çocukluk arkadaşımla nerdeyse aynı donu giyiyoruz... nerdeyse sürekli o bende ben onda beraber yatıyoruz kalkıyoruz aynı tastan yemek yiyoruz ona kardeşlik derler dostluk derler. senin dedigin gibi bisey varsa bir sekilde belki ederler zaten bir tarafından element uydurma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bizde yatakları birleştirip yatarız birbirimizde kaldığımızda .bundan lez olup olmadığını çıkaramazsın

0|0
    0|0
  • benim de var öyle bir arkadaşım sekiz yıllık çok samimiyiz yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez ve kaldığımızda da aynı yatakta beraber uyuyoruz çok seviyorum onu kardeşten öte.hiç öyle bir şey de olmadı. samimiyetten sevgiden dostluktan kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • aseksüel de olabilirler. beraber yatıyorlar diye birbirlerini parmaklamak zorunda değiller.

1|0
    0|0
  • Bu veriyle o sonuca ulaşılmaz. Yakın arkadaşıysa yatar, güzel olur yatakta uyuyana kadar dedikodu :)

0|0
    0|0
  • her sey olur bu hayatta

0|0
    0|0
  • Gönlüm olmasından yana.

1|0
    0|0
  • yoo ne alaka.

0|0
    0|0
  • Olabilir ama olmayabilir de.

0|0
    0|0
  • Yo kızlar hep yanyana yatar ben yatağıma yatırmam ya tokat ya tekme o denli deli yatarım:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• farklı cinsel tercihleri vardır veya yoktur orası bilinmez ama her ne olursa olsun aynı yatağı paylaşmaları pek sağlıklı bir durum değil ilk bakışta

0|0
    0|0
  • eğer öyle bir durum varsa görünüşünden anlaşılıyor genelde. bayanlarda samimilik daha fazla, aynı yatakta yatmaları o anlama gelmeyebiliyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...