Düzensiz adet oluyorum çözüm lütfen?

3 ayda bir 6 ayda bir adet oluyorum 20 yaşındayım polikistik over varmış ilaç verdi doktor iyi gelmedi tedavi olmaya çalıştım hala aynı düzensiz adetlerim evli değilim saraçoğlunun soğan kürü işe yarıyor dediler yaptım yine fayda görmedim benim gibi yaşayanlar iyi gelen bitki kür ne varsa söyleyin yapacağım ilaçlardan fayda görmedim çare arıyorum yardımcı olun

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• kür olayını boşver yan etkileri olabilir bence tam bir uzmana görün mesela tüp bebek merkez leri gibi eğer şehrini yazarsan hastane önerebilirim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bitkisel şeyler geçici çözüm. Tekrar doktora git. Belli ilaçlar var onlar iyi geliyor. Ama kalici bir çözümü yok.

0|0
    0|0
    • Diana 35 kullandım ama yine aynı ilaç kullandığım dönem geliyor bırakınca tekrar gelmiyor. Yok mu hiç çözüm, evli bile değilim evlenmeyi düşünüyorum bu şekilde çocuğum da olmaz

• Yüksek ise ne yapmam gerekiyor nasıl üstesinden gelirim bunun 161 boyum 66 kiloyum diyetisyene gittim cok kilom olmadigini normal olduğumu söyledi o yuzden zayıflamaya çalışmadım ama karnım şiş ve arada bazen kasık ağrısı çekiyorum adet olmasamda

• Yuksek ise bunun için verilen bir ilaç var onu kullanmalisin. Genelde bu hormon yüksekliği olduğunda adet goremezsin zaten. İyi bir kadim doğum doktoruna git. Ve prolaktin, testesteron gibi hormonlarina baktir.

Erkekler Ne Diyor 1

• Uzun bir tedavi sürecin var başka doktora git her şeyini detayli incelesinler sonuca göre tedavi ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...